E-reX 24

(1 recenzia zákazníka)

29.99

E-reX 24 je americký prípravok pre podporu erekcie. Zbavte sa konečne Vašich problémov s nedostatočnou mužnosťou bez akýchkoľvek vedľajších účinkov nezávisle na Vašom veku. Zložky prípravku E-REX24 prispievajú k udržaniu normálnej hladiny mužských hormónov v krvi.

Popis

Americký doplnok stravy pre podporu erekcie

Celosvetovo najpredávanejší pôvodom americký prípravok pre podporu erekcie. Zbavte sa konečne Vašich problémov s nedostatočnou mužnosťou bez akýchkoľvek vedľajších účinkov nezávisle na Vašom veku. Zložky prípravku E-REX24 prispievajú k udržaniu normálnej hladiny mužských hormónov v krvi.

Ak sa Vaša sexuálna schopnosť oslabuje, alebo je nedostatočná, alebo chcete byť výkonnejší, mať okamžitú a kvalitnú erekciu, je to práve nový E-REX24, ktorý pre Vás predstavuje to správne riešenie.

Hlavne, keď teraz môžete využiť nezáväznú bezplatnú skúšku po dobu 30 dní! Expedujeme do 48 hodín po objednaní. Hneď po doručení môžete objaviť prekvapivé účinky E-REX24 na Vašej erekcii. 100% garancia vrátenia peňazí.

Bez vedľajších účinkov

E-REX24 je doplnok stravy a môže teda byť volne prodávaný bez lekárskeho predpisu, pretože nemá žiadne kontraindikácie, predovšetkým v prípade cukrovky alebo kardiovaskulárnych problémov.

Prostriedky na mužnosť: Vyberte si správne!

  • bez následkov na zdravie
  • pre povzbudenie chute na sex v prípade poklesu libida
  • pre účinný boj s predčasnou ejakuláciou.
  • rozmery penisu v erekcii i o niekoľko centimetrov do dĺžky i do šírky

Zloženie

  • 300mg ILEX PARAGUARIENSIS A. St.-HILL, nazývanej tiež Yerba Maté
  • 300mg PTYCHOPETALUM OLACOIDES Benth., alebo Muira Puama
  • 12,5mg ZINOK

1 recenzia k E-reX 24

  1. Redakcia

    E-reX 24 je menej známy prípravok, no jeho zloženie ho predurčuje ku kvalitným účinkom. Ak u vás nefunguje Ženšen, Maca, Tribulus či Ginko, skúste E-reX 24 so zložkami Yerba Maté, Muira Puama.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *