Elixirman

Hodnotenie 3.00 z 5 na základe 1 zákazníckej recenzie
(1 recenzia zákazníka)

14.99

ELIXIRMAN® je prémiový, 100%-ne prírodný doplnok výživy na zlepšenie erekcie. Toto špičkové afrodiziakum obsahuje  ženšen, goji, reishi, jam, alpiniu a šalviu.

Kúpiť produkt

Popis

100%-ný prírodný produkt, bezpečný

Náš prípravok na erekciu bol testovaný na Karlovej univerzite v Prahe. Máme k dispozícii všetky atesty, chemické, mikrobiologické certifikáty. Značkové afrodiziakum ELIXIRMAN® bolo na základe žiadosti wizzy, s.r.o. schválené a Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, rozhodnutím zo dňa 20.12.2012 (Číslo rozhodnutia OHVBPKV/8819/2012/Ht.) súhlasí s umiestnením výrobku na slovenský trh. ELIXIRMAN kúpite aj vo vybraných lekárňach. Za jeho bezpečnosť ručíme.

Účinok až po dobu 72 hodín

Prostriedok na erekciu ELIXIRMAN® účinkuje podstatne dlhšie ako iné podobné prípravky. Udávaná doba je až 72 hodín a množstvo našich zákazníkov to potvrdzuje. Samozrejme, tento údaj je do individuálny a záleží napríklad od hmotnosti muža.

Zvyšuje sexuálnu túžbu a výdrž

ELIXIRMAN® je vyrobený z bylinných extraktov ako napríklad ženšen, kustovnica čínska, japonský jam… ktoré sa v Ázii používajú v stáročia a majú neodškriepiteľné afrodiziakálne účinky.

Bez lekárskeho predpisu

Aj keď afrodiziakum ELIXIRMAN® kúpite aj v niektorých lekárňach (ich počet postupne zvyšujeme), je to výživový doplnok a nie je k nemu potrebný lekársky predpis. Nie je to liek. Ak máte závažné a opakujúce problémy s erekciou, navštívte svojho lekára.

Nie je problém pri užití alkoholu

Väčšina prípravkov, ktoré sú na trhu spôsobujú problémy spolu s užitím alkoholu. Tabletky na erekciu ako napríklad Viagra sa vyložene s alkoholom nesmú kombinovať. Jeden z argumentov, prečo sme sa rozhodli dovážať afrodiziakum ELIXIRMAN na Slovensko bolo aj to, že je možné ho bez akýchkoľvek problémov kombinovať s alkoholom. Vyskúšané;) Myslíme si totiž, že práve alkohol je často dôvod, prečo muži hľadajú pomoc tabletiek na erekciu.

Za poctivú a férovú cenu (dobrý pomer cena/výkon)

Netvrdíme, že neexistujú lacnejšie prípravky. Náš produkt má chemické, mikrobiologické certifikáty, všetky potrebné povolenia. Sme oficiálna firma a platíme DPH, všetky dane, odvody a poplatky. Naša cena je férová, za rovnakú cenu sa ELIXIRMAN predáva v celej Európe.

Diskrétne a rýchle doručenie, už do 24 hodín

Afrodiziakum ELIXIRMAN® máme vždy skladom. Vyberte si, či chcete doručenie poštou alebo kuriérom. Uvádzajte adresu, kde ste schopní zásielku v čase, keď chodí poštárka, prevziať. Môžeme vám poslať zásielku ako “POSTE RESTANTE”. Domov vám nepríde žiadne oznámenie. Od nás dostanete sms s číslom zásielky, ktorú si vyzdvihnete na pošte. Maximálne diskrétne. Ani doma nemusí nikto vedieť, že máte nejakú dobierku. Ak si zvolíte doručenie kuriérom, zásielku máte nasledujúci deň. Kuriér vás bude kontaktovať a dohodne si s vami podrobnosti odovzdania.

Zasielame denne ako cenný poistený list v nepriehľadnej gumovej obálke, ktorú nie je možné bez poškodenia otvoriť.

Jednoducho funguje u drvivej väčšiny mužov

Nikto na svete nemôže tvrdiť, že práve jeho výživový doplnok funguje na 100% u každého muža. Ak to tvrdí, klame. Nemôžeme to potvrdiť ani my. Od roku 2012, po tisícoch predaných balení vieme, že si ELIXIRMAN® pravidelne objednáva viac ako 70% mužov. Predpokladáme, že tí sú maximálne spokojní. Ak u niekoho nezaberie, možno je to individuálna citlivosť na niektorú konkrétnu látku, úplná nepohoda, alebo nedostatok vonkajších podnetov… Afrodiziakum ELIXIRMAN obsahuje samé dobré veci – pozrite si zloženie. Ak máte pochybnosti, objednajte si najprv malé balenie a ak bude fungovať podľa Vašich predstáv, nabudúce si kúpite väčšie, ešte výhodnejšie.

Veríme vo férový prístup k zákazníkom

Chceme spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám budú roky radi vracať. V našom podnikaní stále veríme, že správna cesta je poctivý a férový prístup ku každému zákazníkovi aj obchodnému partnerovi.

1 recenzia k Elixirman

  1. Hodnotenie 3 z 5

    Redakcia

    Prírodné afrodiziakum s unikátnym zložením. Extrémne zdravé zložky zabezpečujú okrem pozdvihnutia libida a afrodiziakálnych účinkov aj celkové omladnutie, entuziazmus, energiu a vitalitu pre každého muža.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *