Vimax

Vimax tabletky za super cenu (+ recenzia, skúsenosti, diskusia)

Vimax je prípravok, ktorý má pozitívny vplyv nielen na zlepšenie erekcie a oddialenie ejakulácie, ale ako výrobca vyhlasuje, aj na zväčšenie penisu. Okrem toho sa Vimax od svojej konkurencie líši aj svojim zložením i dávkovaním. Taktiež cena tohto výživového doplnku je naozaj veľmi lákavá. Rozhodol som sa ho otestovať a výsledky svojho testu vám priblížiť v mojej recenzii. Je naozaj Vimax taký skvelý ako sa javí?

Oficiálny obchodVimax
Ako dlho som tabletky testoval3 mesiace
Kvalita prípravku⭐️⭐️⭐️⭐️☆
Cieľová skupina♂ 18+ muži
Doručenie, diskrétnosť📦 do 2 dní, maximálne diskrétne
Kvalitné alternatívyeJoy, Zerex
Najvýhodnejšie balenie🔝 veľké 12balenie (ušetríte 225 €)
↳ vydrží ROK každodenného užívania
Cena a predaj od 44 € v eshope
Zľava 11 %kupón na 11 % zľavu
použiť GURUZLAVA11

Na úvod malé predstavenie. Vimax je výživový doplnok z Kanady, ktorý sa u nás  predáva už dobrých 15 rokov . Za ten čas získal mnoho referencií o svojej účinnosti, či už pozitívne alebo negatívne. Prešiel som rôzne fóra a diskusné príspevky, aby som si o ňom spravil čo najobjektívnejší obraz. Samozrejme prím hralo moje vlastné testovanie, na čo som sa obzvlášť tešil. Pokračujme však teraz jeho zložením. Čím sa teda odlišuje od ostatných prípravkov?

Zloženie

Vimax je unikátny svojim zložením. V jednej tablete sa nachádza množstvo zložiek, ktoré priaznivo vplývajú na rôzne sexuálne funkcie.

Kajenské korenie v množstve 20 mg.

 • je to vlastne odroda červenej čili papričky, hlavnou účinnou látkou je kapsaicín, ktorý pozitívne vplýva  na prekrvenie penisu  i celého organizmu.

Ovos siaty – extrakt (10:1) v množstve 4 mg.

 • je bežnou zložkou mnohých doplnkov výživy absolútne bez negatívnych účinkov, znižuje obsah kyseliny močovej v tele, chráni pečeň pred toxínmi a znižuje hladinu škodlivého cholesterolu.

Ginko biloba v množstve 100 mg

 • známe afrodiziakum, jeho priaznivé účinky pociťujeme aj pri  zlepšovaní potencie , pretože pomáha uvoľňovať upchaté cievy.

Saw Palmetto alebo Serenoa plazivá v množstve 80 mg

 • palmovitá rastlina pochádzajúca zo slnečných častí Kalifornie, jej extrakt sa používa pri liečení ochorení spojených s metabolizmom a štítnou žľazou, čo je dôležité – priaznivo reguluje hladinu hormónov v tele a  dobre tak pôsobí na pohlavné orgány  u mužov i žien

Ženšen (Panax Ginseng) – 5 %-ný extrakt v množstve 50 mg

 • veľmi rozšírený ako súčasť rôznych výživových doplnkov, podporuje fyzickú i psychickú výkonnosť

Hloh obyčajný (Crataegus monogyna) – extrakt 10:1 v množstve 17 mg

 • rozšírená liečivá rastlina s podpornými účinkami hlavne na naše srdce, priaznivo vplýva najmä na jeho správnu činnosť, tiež dokáže rozširovať krvné cievy, má vplyv aj na riešenie problémov s nespavosťou, dokonca je predpoklad, že chráni bielkovinu tvoriacu súčasť spojivového tkaniva – kolagén

Vitamín E (D-a-tokoferol) v množstve 8,44 mg

 • patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch, chráni bunky v tele pred pôsobením voľných radikálov

Tribulus terrestris (Kotvičník zemný) – extrakt 20:1 v množstve 5 mg

 • Kotvičník podporuje zvyšovanie hladiny testosterónu (aj ďalších pohlavných hormónov) v našom tele a tým dokáže  zvyšovať sexuálnu potenciu jedinca, zvyšuje libido  a je prospešný pri liečbe mužskej neplodnosti a zväčšenej prostaty

Vedeli ste, ŽE…

Vedeli ste, že základné balenie VIMAXU, stojí 44 € a vydrží (ak ho budete užívať každý deň) celý mesiac? Viete, že akékoľvek iné konkurenčné tabletky sú takmer raz tak drahé?

Chcem zlepšiť erekciu

Moje skúsenosti

Už dlhší čas som sa chystal k otestovaniu, na Slovensku aj v Čechách, dobre známeho Vimax-u. Konečne sa mi to podarilo a ja vám tak môžem priniesť moje skúsenosti z tohoto testu. Ako sa jeho účinky VIMAXU prejavovali na mne?

Začneme teda poporiadku. Tablety mi došli v diskrétnom balení už 4 dni po odoslaní objednávky z Čiech. Aby som vám mohol podať relevantné výsledky, objednal som si 3 balenia, ktoré mi vystačili na 3 mesiace. Začal som užívať tablety ako to bolo uvedené na obale, to znamená jednu tabletu denne. Konkrétne som ho užíval zhruba hodinku po obede. A výsledky?

POZOR ZMENA: Tabletky po novom máte doma už do 48 dní po objednaní! Plus dopravu v rámci celého Slovenska máte úplne zadarmo pri objednávke akéhokoľvek množstva prípravku

ÚČINKY – Prvé dni (1 – 10 dní kúry)

Nepociťoval som takmer žiadne účinky. Ale to som ani nečakal. Moje telo sa totiž potrebovalo „aklimatizovať“ pre takýto zvýšený príjem aktívnych látok. Aj vám odporúčam nečakať hneď po prvom dni užívania nejaké excelentné výsledky. A platí to na všetky výživové doplnky podobného typu. Všetko potrebuje svoj čas.

ÚČINKY – Tretí týždeň (po 15 – 16 dňoch kúry)

Zhruba v treťom týždni sa začali prejavovať prvé priaznivé účinky (už som bol trochu nervózny, napríklad taký Zerex účinkuje o niečo skôr). O to však boli zaujímavejšie.  Erekcia bola určite lepšia, penis bol vo vztýčenom stave pevnejší a zdalo sa mi, že aj hrubší  ako pred začiatkom užívania.

ÚČINKY – Druhý mesiac (po 60 dňoch kúry)

Na sklonku druhého mesiaca pravidelného užívania sa prejavili účinky naplno. Všimla si to aj moja partnerka. Zacítil som okrem  kvalitnej erekcie aj zmenu vo veľkosti údu . Pri erekcii rozdiel vo veľkosti dosahoval takmer 1,5 cm, čo je naozaj skvelý výsledok. Ak natrafíte na diskusný príspevok na rôznych fórach, že užívaním nejakého prípravku dosiahol užívateľ zväčšenie penisu o viac ako 5 cm, je to bohapustý výmysel a reklama od výrobcu. Nie je to totiž možné (príroda nepustí).

Moje prekvapenie bolo o to príjemnejšie, že som si vôbec zväčšenie penisu užívaním tohto prípravku ani nepredstavoval (viete ako to je, reklama výrobcu a som od prírody skeptik pri podobných „silných“ vyjadreniach).

Vimax a jeho účinky teda môžem zhodnotiť po troch mesiacoch užívania ako naozaj vyhovujúce! Erekcia bola skutočne tvrdšia a mala dlhšie trvanie. Vplyv na predčasnú ejakuláciu neviem posúdiť. S tým som problém nikdy nemal. Bez okolkov tak môžem priznať, že hoci sex predtým tiež nemal chybu, s Vimaxom som si ho užíval naozaj lepšie.

SILNÁ erekcia každý deň – AKO na to?

Veľké 3 balenie VIMAX (90 kapsúl) poskytne až 90 dávok. Ak budete užívať VIMAX každý deň (odporúčam to), tak si môžete zlepšiť erekciu skutočne dlhodobo, až 3 mesiace. A bude vás to stáť len 108 €.

Chcem tvrdú erekciu 3 mesiace

Dávkovanie a užívanie

💡 Odporučené dávkovanie: 1 tabletka denne
⏰ Kedy užívať: 30 minút po jedle 🍔
🍺 Kombinácia s alkoholom: je možná, odporúča sa len v naozaj malom množstve

Výrobcom doporučené dávkovanie je jedna tableta na deň a hodinku pred pohlavným stykom. Vimax funguje hlavne v dlhodobom horizonte. Dokáže tak ako čiste prírodný produkt  zlepšiť erekciu a mierne zväčšiť penis . Pre najlepšie výsledky ho odporúčam brať aspoň 3 až 6 mesiacov.

Vedľajšie účinky

Je bez akýchkoľvek nežiadúcich vedľajších účinkov, pretože obsahuje iba výhradne extrakty z rastlín a látky, ktoré sú 100%-ne bezpečné a nezávadné. Nepotrebujete naň žiaden lekársky predpis.

Cena – čo stojí VIMAX a kde ho výhodne kúpiť

Vimax je možné kúpiť v rôznych baleniach. Samozrejme, kúpou väčšieho množstva balení (napríklad 7) vás jedna tableta bude stáť približne euro (1,02 €).

baleniedávok v balenícena / baleniecena za deňoverený obchod
1x Vimax (na 1 mesiac)30 tabliet44 €1,47 €chcem kúpiť
2x Vimax (na 2 mesiace)60 tabliet79 €1,32 €chcem kúpiť
Cenovo výhodné balenia
3x Vimax (na 3 mesiace)90 tabliet108 €1,20 €chcem kúpiť
4x Vimax (na 4 mesiace)120 tabliet134 €1,12 €chcem kúpiť
5x Vimax (na 5 mesiacov)150 tabliet165 €1,10 €chcem kúpiť
Cenovo najvýhodnejšie balenia
6x Vimax (na pol roka)180 tabliet192 €1,07 €chcem kúpiť
7x Vimax (na 7 mesiacov)210 tabliet215 €1,02 €chcem kúpiť
12x Vimax (na rok)360 tabliet303 €0,84 €chcem kúpiť

Kde ho kúpiť

Vimax v lekárni nekúpite. Môžete ho dostať na internete v rôznych eshopoch. Ja rozhodne Vimax odporúčam kupovať iba na overenej ✅ oficiálnej stránke výrobcu. Máte tak istotu, že k vám objednávka bez problémov a diskrétne dorazí. Tak ako ja, za pár dní som mal zásielku doma.

Čo odporúčam JA?

Ja som si naposledy objednal veľké 6 balenie VIMAX na pol roka, ktoré sa cenovo oveľa viac oplatí. Ušetríte až 72 € oproti najmenšiemu baleniu. Vimax užívam každý deň po jednej tabletke v rovnaký čas cez deň. To je dosť na to, aby prípravok naplno prejavil svoje účinky. Erekcia sa postupne zlepšuje a mám dobrý pocit aj z opticky väčšieho údu. Vimax odporúčam užívať dlhodobo!

Chcem DLHODOBO zlepšiť erekciu

 

Kategórie: Oddialenie ejakulácie, Podpora erekcie, Tabletky na erekciu, a Zväčšenie penisu. Značky: Ejakulácia, Erekcia, Libido, Penis, Potencia, Prírodné „lieky“ na erekciu, Stoporenie, Tabletky, a Zväčšenie penisu.

Môže sa Vám ešte páčiť...

1 odpoveď

 1. Lupo píše:

  Zdravím ! Aký máte názor na kombináciu Vimax s e-Joy , po jednej tab. každý deň ? Ďakujem , Lupo !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *