Xtrasize - recenzia, skúsenosti

XtraSize – o koľko dokáže zväčšiť penis – skúsenosti, recenzia a ceny

XtraSize je prípravok, ktorého užívaním máte (podľa distribútora) docieliť zväčšenie vášho penisu o neuveriteľných 7,5 cm. Je vôbec možné docieliť takéto zväčšenie obyčajným užívaním výživového doplnku? Rozhodol som sa ho teda vyskúšať osobne. Ako to dopadlo? V tejto recenzii na XtraSize si môžete prečítať aké je jeho zloženie, aké účinky uvádza jeho výrobca, v akej cene a dostupných baleniach si ho u nás môžete zadovážiť. Samozrejme nevynechám ani vlastné skúsenosti s prípravkom a vyhodnotím jeho účinky. Ak máte aj vy nejaké skúsenosti s XtraSize podeľte sa s nami v diskusii na konci.

XtraSize kupujte len cez oficiálnu stránku

XtraSize - recenzia XtraSize je populárny produkt a na trhu sa môže vyskytovať niekoľko nepravých kópií.  Preto odporúčam kupovať XtraSize iba cez túto oficiálnu stránku. Ak si chcete byť istý kvalitou a pôvodom, kupujte iba z oficiálneho zdroja.

💡 TIP: Vždy odporúčam nákup najväčších balení, pri ktorých sa absolútne maximalizuje úspešnosť účinkov. Ak vám záleží na zväčšení prirodzenia, skúste „odporúčané balenie na 6 mesiacov užívania“.

Oficiálna stránka XtraSize Slovensko

Účinky uvádzané výrobcom

XtraSize má podľa výrobcu pôsobiť na toporivé telesá v penise. Má pomáhať zvyšovať ich celkovú kapacitu a veľkosť.

 • vďaka tomu má byť váš penis väčší a hrubší ako doteraz
 • erekcia má byť kvalitnejšia a pevnejšia, čoho výsledkom má byť rozkoš, ktorá nezmizne ani po ukončení užívania
 • je vhodný pre všetky vekové skupiny mužov
 • čo je zaujímavé, jeho užívanie sa nevylučuje s konzumáciou alkoholu či užívaním iných výživových doplnkov

Zloženie

Zloženie XtraSize je zaujímavé a pestré. Otázkou zostáva, či práve takéto zloženie má nejaký vplyv na zväčšenie penisu. Z čoho teda pozostáva tento prípravok?

 • Krpčiarka šípolistá (Epimedium sagittatum) – bylinný extrakt z rastliny je v tradičnej čínskej medicíne užívaný ako účinné afrodiziakum, podporuje tvorbu pohlavných hormónov, hlavne testosterónu
 • Maca (Lepidium meyenii) – alebo aj Žerucha peruánska, zvyšuje účinnosť hormónov v tele, revitalizuje organizmus, odstraňuje únavu (čítaj viac o Maca)
 • Saw Palmetto (Serenoa repens) – alebo aj Serenoa plazivá, malá palma z Ameriky, zvyšuje chuť na sex, má blahodárne účinky na našu prostatu (čítaj viac o Saw Palmetto)
 • Sladič obyčajný (Polipodium vulgare) – známa liečivá bylina, pôsobí detoxikačne a je prospešná pri zápaloch priedušiek či močových ciest
 • Muira puama (Ptychopetalum olacoides) – silné afrodiziakum pochádzajúce z Brazílie, pôsobí na potenciu
 • Tekvica (Cucurbita pepo) – tekvicové semiačka na lepšiu potenciu
 • Brusnica (Vaccinium vitis-idaea) – má pozitívny vplyv na naše močové cesty
 • L-Arginín – aminokyselina, ktorá je dôležitá hlavne pri tvorbe oxidu dusnatého, čím podporuje dobré prekrvenie a následne aj erektilnú schopnosť pohlavného údu
 • L-Lyzín – dôležitá aminokyselina s vplyvom na erekciu či imunitný systém
 • L-Karnitín – uplatňuje sa hlavne pri metabolizme tukov, dôležitý pri dodávaní energie všetkým telesným orgánom

Dávkovanie a užívanie

Výrobca odporúča užívať 1 tabletku denne. Tabletku užite vždy ráno nalačno a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Výsledky – zväčšenie penisu by sa mali dostaviť už do niekoľkých dní. Ak chcete aby váš penis rástol aj naďalej je potrebné podľa výrobcu v užívaní pokračovať až kým sa nedostanete na sľubované zväčšenie o 7 – 7,5 centimetra. Na druhú stranu, zväčšenie, ktoré dosiahnete, by nemalo miznúť ani po ukončení užívania.

Cena a dostupné balenia

XtraSize - štartovacie balenieŠtartovacie balenie

XtraSize - ekonomické balenieEkonomické balenie

XtraSize - odporúčané balenieOdporúčané balenie

 

XtraSize si môžete jednoducho objednať pomocou online formuláru na stránke distribútora. Ak ste sa rozhodli, že ho chcete vyskúšať, odporúčam vám vyskúšať na začiatok Štartovacie balenie, ktoré vám vydrží na celé 2 mesiace.

Moje skúsenosti s XtraSize

XtraSize som si objednal na internete a to Štartovací balíček s tým, že pokiaľ sa preukáže, že sa mi zväčšil o 3 centimetre, tak ho budem brať asi „doživotne“. Nuž ako asi správne tušíte, nestalo sa tak. Na rovinu, možnosť, že penis dokáže narásť o 7,5 centimetra užívaním čohokoľvek je v rovine sci-fi. Počas celej doby užívania XtraSize som skôr subjektívne pociťoval, že mám lepšiu erekciu a možno aj o pár desatín cm väčší penis, ale 3 cm to určite neboli. Po zhruba pol roku jeho užívania som sa dostal na číslo 1,5 až 2 cm. Zaujímavé účinky čo sa týka zväčšenia má tiež iný prípravok, ktorý som testoval a to konkrétne Vimax. Jeho dlhodobým užívaním som mal väčší penis počas erekcie zhruba o 1,5 cm.

💡 TIP: Ak vás XtraSize zaujal, pozrite si aj často kladené otázky.

Zhodnotenie na záver

Môžem povedať, že účinky, ktoré uvádza výrobca XtraSize určite nemá. S tým som ani popravde nerátal. XtraSize považujem skôr za doplnok, ktorý viac funguje v rámci zlepšenia erekcie a zvýšenia chuti na sex ako niečo čo predlžuje penis. Ďalšou jeho výhodou je, že naň nepotrebujete lekársky predpis a je ho možné bez problémov užívať dlhodobo, pretože nemá žiadne vedľajšie účinky. S objednaním a doručením produktu som tiež nemal najmenší problém. Trochu ma však zarazila cena za poštovné a balné: 8 €. Objednané balenie mi však prišlo rýchlo a v diskrétnom obale. Dokonca hneď po objednávke ma informovali, kedy ku mne zásielka dorazí.

Takže, pokiaľ vám XtraSize aj pomôže zväčšiť penis, určite to nebude o 7,5 cm. Podľa vlastných skúseností a aj skúseností užívateľov na rôznych diskusných fórach je nejaké zväčšenie reálne ale nie až do takej miery ako uvádza výrobca.

VEDELI STE ŽE…

XtraSize - predaj… ak chcete užívať tabletky bez predpisu, výživové doplnky a chcete maximalizovať účinky,  je všeobecne odporúčané dlhodobé užívanie . To isté platí aj pri XtraSize.

‼️ Odporúčam užívať minimálne 4 mesiace, to sú 2 balenia, na oficiálnej stránke pomenované „ekonomické balenie“. Je pravdepodobné, že penis narastie o 1,5 – 2 cm. Ak nie, je potrebné dlhodobejšie užívanie, tzn. 3 balenia, na stránke pomenované „odporúčané balenie“.

 Ja som užíval 3 balenie XtraSize (výrobcom odporúčané balenie). Síce stojí zhruba 150 €, no za 2 cm nárastu sa mi to oplatilo. 

 

Chcem zväčšiť penis aspoň o 2 cm
Kategórie: Zväčšenie penisu. Značky: Dĺžka penisu, Penis, a Zväčšenie penisu.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *