Aphrodisia - recenzia

Aphrodisia – podpora erekcie, libida, boj proti frigidite a za lepší sex

Aphrodisia V ponúka  komplexné riešenie nielen pri problémoch s erekciou ale aj pri nedostatku sexuálnej túžby . Ostatné konkurenčné prípravky sa väčšinou týkajú len mužov, Aphrodisia má však účinné riešenie vhodné i pre ženy. Tablety Aphrodisia V ponúkajú pomoc pri problémoch s erekciou – jej zlepšenie a dobrú potenciu a to dlhodobo. Aphrodisia V ultra rapid je zasa určený pre mužov, ktorí potrebujú zlepšiť erekciu čím skôr. Aphrodisia V pre ženy napomáha zvyšovať chuť na sex a intenzívnejšie ho prežívať. Čerešničkou na torte je aj ponuka Aphrodisia krémov pre násobenie efektu užívania tabliet. Tento prípravok som sa teda rozhodol otestovať. Je naozaj taký účinný? Aké sú moje skúsenosti s Aphrodisiou V a kde ho kúpiť najvýhodnejšie a v akej cene? To sa dočítate práve v tejto recenzii.

Mimochodom, za Aphrodisiou V stojí firma Imperial Vitamins, ktorá je známa výrobou mnohých kvalitných výživových doplnkov. Poďme pekne od začiatku a predstavme si najprv produkty z rady Aphrodisia V pre mužov.

♂ PRE MUŽOV – ZLEPŠENIE EREKCIE, ZVÄČŠENIE PENISU

Aphrodisia V pre mužov

Aphrodisia V pre mužov – tablety

Pod týmto názvom výrobca ponúka dva typy výrobkov:

Aphrodisia V a Aphrodisia V Ultra Rapid – v čom je rozdiel?

 • Aphrodisia V v prvom rade pomáha dlhodobo skvalitňovať vašu erekciu
 • Aphrodisia V Ultra Rapid sa odporúča v tých prípadoch, kedy je potrebný rýchly nástup účinku

✅ Účinky Aphrodisia V a Ultra rapid

 • slúžia na  podporu erekcie 
 • priaznivo vplývajú na potenciu a sexuálnu túžbu, posilujú vaše libido
 • prispievajú k väčšiemu objemu spermií vo vašom ejakuláte aj ich zvýšenej pohyblivosti
 • podporujú sexuálnu výkonnosť
 • majú priaznivý vplyv na mužský močový a pohlavný systém
 • prispievajú k lepšiemu prekrveniu orgánov tela

🌿 Zloženie

Aphrodisia V pre mužov tvorí: L-arginín – 250 mg/1 tableta (vo variante ultra rapid je to 500 mg/1 tableta) – z hľadiska erekcie je podstatná jeho úloha pri prekrvovaní telesných orgánov. Maca – extrakt koreňa, 100 mg/1 tabl. – dokáže regulovať hladinu hormónov a má afrodiziakálne účinky. Sibírsky ženšen – 100 mg/1 tabl. – pôsobí protizápalovo a antidepresívne, je častou zložkou prípravkov na podporu správnej erekcie. Kotvičník zemný – extrakt z plodov 25 mg/1 tabl. – alebo aj Tribulus terrestris, zvyšuje hladinu testosterónu, podporuje libido a potenciu, dokonca sa využíva pri problémoch s mužskou neplodnosťou a so zväčšenou prostatou. Krpčiarka šípolistá – 20 mg/1 tabl. – silné afrodiziakum, aktívne zložky rastliny podporujú sexuálnu aktivitu a pozitívne vplývajú na produkciu hormónov, hlavne testosterónu. Ginkgo biloba – extrakt z listov – 10 mg/1 tabl. – odstraňuje únavu a zlepšuje pamäť, vplýva na optimálny prenos nervových vzruchov.

💊 Dávkovanie a užívanie

Užívanie je pri oboch typoch trošku odlišné.

Aphrodisia V sa odporúča užívať 2 x denne po jednej tablete a po jedle. Najlepšie výsledky dosiahnete pri pravidelnom užívaní.

Aphrodisia V Ultra Rapid sa zas odporúča užívať 2 tablety naraz, hodinu až dve pred pohlavným stykom. Maximálna denná dávka odporúčaná výrobcom sú 2 tablety.
Aphrodisia XL krém pre mužov

Aphrodisia XL krém pre mužov

Tento krém je  určený hlavne pre mužov, ktorí nie sú spokojní s pevnosťou erekcie a tiež s veľkosťou svojho „nástroja“ . Tiež pomôže s predĺžením erekcie.

Toto všetko má dokázať hlavne vďaka účinnej kombinácii bylinných zložiek, ktoré zabezpečujú lepší prietok krvi v penise a zvyšovanie množstva erektilných teliesok. Penis sa tak o niečo zväčší, či už do dĺžky alebo i do hrúbky. Stačí, keď pred pohlavným stykom nanesiete krém po celej dĺžke penisu a dôkladne ho vmasírujete.

💕 TIP: Pre optimálne výsledky odporúčam používať Aphrodisia XL krém súčasne s tabletami Aphrodisia V pre mužov.

💡 Moje skúsenosti s Aphrodisia pre mužov

Aphrodisia V som sa rozhodol testovať jeden mesiac. Objednal som si jedno veľké balenie so 60 tabletami a jeden 50 ml XL krém. Prípravok som užíval podľa doporučenia výrobcu 2 x denne, jednu som si dával tesne po obede, druhú približne hodinku pred sexom. Prvé znaky, že sa niečo deje, som pocítil na dvanásty deň pravidelného užívania. Už po 16 dňoch sa účinky ešte viac zvýraznili, mal som pevnejšiu erekciu a hlavne, mal som väčšiu chuť na sex. Často sa mi totiž predtým stávalo, že som po práci nebol až taký nabudený ako by som chcel. Po užívaní Aphrodisia V sa to zlepšilo o 200 %. Dokonca mám pocit, že pred druhým kolom som oddychoval o niečo menej a nasledovala ďalšia bezproblémová erekcia. Do konca mesiaca sa moja chuť na sex nijako nezmenšovala, penis som mal naozaj o niečo hrubší ako obvykle, väčší bol nielen opticky ale aj reálne. Predpokladám, že zabrala účinná kombinácia tabletiek s krémom (gélom).

Ak by som ho mal prirovnať k iným prípravkom na zlepšenie erekcie, tak najviac sa blíži svojou účinnosťou k Zerexu. Mali podobné účinky aj rýchlosť nástupu. Aphrodisia V klasické tablety ako Zerex Ultragold – obe sú vhodné k dlhodobému užívaniu, a Aphrodisia V ultra rapid skôr ako Zerex Klasik. Takže pokiaľ vám jeden z nich nezaberá tak, ako by ste si predstavovali, môžete vyskúšať ten druhý. Každý človek totiž trošku inak reaguje na účinné látky obsiahnuté v týchto prípravkoch. Do úvahy ešte pripadá eJoy, závisí len od vás, ktorý si vyberiete, a ktorý práve u vás zaberie najlepšie.

Kde kúpiť Aphrodisiu pre mužov a koľko stojí

Aphrodisia V pre mužov

 • cena za balenie: 24,90 €
 • počet tabliet v balení: 60 ks – mesiac intenzívneho sexu
 • cena za jednu tabletu: 0,42 €
 • cena za jednu dennú dávku: len 0,83 €
Chcem dlhodobé zlepšenie erekcie

Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov

 • cena za balenie: 14,90 €
 • počet tabliet v balení: 10 ks – 5 dní s rýchlym nástupom erekcie
 • cena za jednu tabletu: 0,67 €
 • cena za jednu dennú dávku: len 1,34 €
Chcem rýchle zlepšenie erekcie

Aphrodisia XL krém pre mužov

 • cena za balenie: 16,90 €
 • obsah balenia: 50 ml
Chcem XL krém na zväčšenie penisu

♀ PRÍPRAVKY PRE ŽENY – AFRODIZIAKÁ, ZINTENZÍVNENIE ORGAZMU

Aphrodisia V pre ženy

Aphrodisia V pre ženy

Na trhu je málo prípravkov, ktoré povzbudzujú sexuálnu žiadostivosť u žien. Aphrodisia V pre ženy úspešne vypĺňa túto medzeru na našom trhu.

✅ Účinky

 • napomáha ku zvyšovaniu sexuálneho apetítu
 • zvyšuje libido – chuť na sex
 • priaznivo ovplyvňuje rôzne sexuálne funkcie
 • napomáha k zvýšeniu mentálneho a fyzického výkonu
 • zvyšuje sexuálnu vzrušivosť (pomáha pri frigidite)

🌿 Zloženie

Zloženie sa samozrejme od variantu pre mužov líši. Okrem základných zložiek L-arginínu, Krpčiarky šípolistej a extraktu z koreňa Maca obsahuje hlavne extrakt z listov Damiány (Turnera aphrodisiaca), a to 100 mg v jednej tablete. Rastlinka pochádza z ďalekého Mexika, má využitie ako antidepresívum, je to dobré tonikum, tiež podporuje dobré fungovanie močovej sústavy a uľavuje pri kašli.

💊 Dávkovanie a užívanie

Aphrodisia V pre ženy sa užíva 2x denne po jednej tablete a po jedle. Pri pravidelnom užívaní sa zvyšuje jeho účinok. Maximálna denná dávka sú 2 tablety.
Aphrodisia G krém pre ženy na zintenzívnenie orgazmu

Aphrodisia G krém pre ženy

Tento krém pre ženy je určený pre ženy, ktoré chcú viac precítiť svoj orgazmus. Nanáša sa na intímne partie ženy a zvyšuje ich prekrvenosť a následne aj citlivosť. Špeciálne pomáha ženám, ktoré sú schopné dosiahnuť iba klitorálny orgazmus a na ten vaginálny sa nedokážu dostatočne vzrušiť. Pre naozaj optimálny účinok krému/gélu odporúčam ho užívať súčasne s výživovým doplnkom Aphrodisia V pre ženy. Krém naneste na intímne miesta a jemnučko ho vmasírujte.

💡 Moje skúsenosti s Aprhodisia pre ženy

Pravdupovediac, partnerke som ho nemusel dvakrát núkať, keď videla ako na mňa pôsobí „mužská“ verzia. Krém odporúča každopádne, je to spestrenie nášho sexuálneho života. Partnerka jeho účinky popisovala ako  intenzívnejšie pocity pri orgazme  a jej  pošva bola o niečo citlivejšia . Tablety neužívala, ale dlhodobé pozitívne účinky pri užívaní tablet tiež nie sú na zahodenie. Preto, pokiaľ chcete potešiť svoju partnerku a v neposlednom rade aj seba, zadovážte si tento prípravok. Zabezpečíte si tak, že vaša partnerka bude určite nadržanejšia a spolu si tak užijete perfektný sex.

Cena a kde kúpiť Aphrodisia pre ženy

Aphrodisia V pre ženy

 • cena za balenie: 24,90 €
 • počet tabliet v balení: 60 ks – mesiac intenzívnejšieho orgazmu
 • cena za jednu tabletu: 0,42 €
 • cena za jednu dennú dávku: len 0,83 €
Chcem skúsiť Aphrodisia V (pre ženy)

Aphrodisia G krém pre ženy

 • cena za balenie: 16,90 €
 • obsah balenia: 50 ml
Chcem skúsiť Aphrodisia G krém

Predaj

Aphrodisiu V nájdete v predaji ako v lekárni tak i na internete. Ja osobne odporúčam zabezpečiť si tento výživový doplnok priamo na oficiálnej stránke výrobcu. Nemusíte tak riešiť kvalitu a pôvod prípravku, doručenie je rýchle a diskrétne.

Zhodnotenie na záver

Čo dodať na záver. Celá rada výživových doplnkov Aphrodisia V od Imperial Vitamins je u nás dosť známa a značne vyhľadávaná. Či už je to variant pre mužov alebo pre ženy, oba vo veľkej miere napomáhajú pri problémoch v intímnom živote. Tieto produkty sú riadne certifikované, ich výroba je pravidelne kontrolovaná. Všetky sú schválené a vedené v ÚVZSR.

Ako som zistil, pomerne  veľa ľudí v rôznych diskusiách si tento produkt pochvaľuje a ja s partnerkou sa môžem len pridať . Obzvlášť ženy, pre ktoré nejestvuje toľko prípravkov ako pre nás mužov, oceňujú, že na trhu je prípravok pre intímne chvíle určený len priamo pre ne.

Kategórie: Afrodiziaká, Frigidita, Gély na erekciu, Krém na erekciu, Podpora erekcie, Poruchy erekcie, Tabletky na erekciu, a Zväčšenie penisu. Značky: Dĺžka penisu, Erekcia, Libido, Tabletky, a Zväčšenie penisu.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *