Zerex – aká je cena za tvrdú erekciu + recenzia a skúsenosti

Chcete tvrdú erekciu? Chcete si predĺžiť sex? Chcete dlhodobé zlepšenie a podporu erekcie? Ak aspoň na jednu z týchto otázok odpoviete áno, tak táto recenzia je presne pre vás. Predstavím vám v nej jedny z najúspešnejších a zaslúžene jedny z najpredávanejších tabletiek na slovenskom trhu. Zerex, ktorý sa predáva v 3 vyhotoveniach (Klasik, Extralong, Ultragold), užívajú tistícky slovákov a podľa skúseností v diskusiách a na fórach k veľkej spokonosti. Zerex je výživový doplnok, je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej Republiky, jeho predaj je voľný (nie je potrebný žiadny predpis).

Oficiálny obchodZerex
Druhy prípravku➡️ Zerex Klasik
↳ rýchla erekcia
➡️ Zerex Extralong
↳ oddialenie ejakulácie
➡️ Zerex Ultragold
↳ dlhodobo lepšia erekcia
Ako dlho som tabletky testoval3 mesiace
Kvalita prípravku⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Cieľová skupina♂ 18+ muži (ideálny pre 40+ mužov)
Doručenie, diskrétnosť📦 do 2 dní, maximálne diskrétne
Kvalitné alternatívyeJoy
Cena a predaj od 29 € v eshope
Zľava 5 % (Zerex Klasik a Extralong)kupón na 5 %
použiť DOG5
Zľava 5 € (Zerex Ultragold)kupón na 5 €
použiť ULTRA5

Zerex existuje v troch vyhotoveniach a každé je určené na trochu inú intímnu oblasť. Takto si môžete presne vybrať presne to, čo vám vyhovuje a s čím máte najväčšnie problémy. Zerex je výživový dopnok, založený na extraktoch z účinných bylín. Tribulus terrestris, Maca a L-arginín, ako hlavné zložky Zerexu, majú vedecky dokázané účinky pri podpore a zlepšovaní mužskej erekcie.

Výhodou prírodného zloženia sú aj žiadne nežiadúce vedľajšie účinky, čo je veľká výhoda oproti liekom na predpis. Jediným problémom môže byť alergia na niektorú zo zložiek, no to už výrobca nedokáže ovplyviť.

Zerex Klasik - subjektívna recenzia prípravkuZerex Klasik
ak chcete chcete rýchlu erekciu

Čo je to Zerex Klasik?  Sú to tabletky na okamžité použitie a rýchly nástup erekcie. 

Zloženie

Prípravok obsahuje: Tribulus terrestris 150 mg, Maca 50 mg, L-arginín 50 mg, L-citrulín 50 mg, L-lyzín 50 mg, Teobromín 50mg.

Zloženie je vytvorené tak, aby sa vám čo najskôr dokonalo prekrvili toporivé telieska v penise.

Moje skúsenosti a účinky Zerexu Klasik

Zerex Klasik je prípravok, ktorý užívate vtedy, keď to potrebujete. To znamená, že si dáte 2 tabletky 60 minút pred sexom a o ostatok sa postará kvalitné zloženie. Následne nastáva tvrdá erekcia, kvôli ktorej si prípravok kupujete. Tieto tabletky nie sú určené na pravidelné (denné) užívanie (na to je určený Zerex Ultragold, o ktorom sa dočítate nižšie), no ich pravidelným užívaním nič neskazíte. Ja som na test užíval Klasik aj denne a časom sa účinky ešte zlepšili, penis sa stoporil skôr a bol tvrdší. Ak by na vás teda prvé dávky nezabrali, je možné, že bude treba skúsiť užívať viac dní (viac ako 2 tablety neodporúčam). Na to, že sa jedná o výživový doplnok, tabletky na erekciu bez lekárskeho predpisu, účinky sú výborné a relatívne silné. Porovnanie s Viagrou je ale neopodstatnené, keďže tá je na lekársky predpis.

Čo som na sebe spozoroval:

 • nával krvi do penisu
 • oveľa tvrdšia erekcia ako obvykle
 • lepší zážitok zo sexu u mňa aj u partnerky – obojstranná spokojnosť
 • väčšia chuť na sex

Dávkovanie a užívanie

Zerex Klasik sa odporúča užívať po 2 tabletkách vtedy, keď potrebujete dosiahnuť tvrdú erekciu. Tabletky si dáte zhruba hodinu pred sexom.

 • 2 tabletky hodinu pred sexom
 • ideálne na nie celkom plný žalúdok
 • zapiť pohárom vody
 • neodporúčam kombinovať s alkoholom (aj keď to vyslovene nie je zakázané)

Čo stojí Zerex Klasik a kde ho výhodne kúpiť

Cena za 1 tabletku Zerexu Klasik je 2,41 €, za jednu dávku je to teda 4,82 €. Odporúčam kúpiť väčšie balenia, tam cena vychádza o štvrtinu lacnejšie. Môže sa to zdať dosť, no tabletky nie sú určené na denné užívanie (na to je určený Zerex Ultragold). Zerex je populárny, jeho kvalitu vám potvrdí množstvo mužov a cena je adekvátna jeho silným účinkom.

✅ základné balenie stojí 29 € a vydrží 6 použití (6x lepšia erekcia pri sexe)
🛍 zľavový kupón na 5 % zľavu je DOG5chcem využiť

Zerex Extralong - subjektívna recenzia prípravkuZerex Extralong
na predĺženie pohlavného styku

Čo je to Zerex Extralong?  Zerex Extralong je výživový doplnok na predĺženie pohlavného styku a oddialenie vyvrcholenia – ejakulácie. 

Zloženie

Prípravok obsahuje: Tribulus terrestris 100 mg, L-arginín 50 mg, Maca 50 mg, Ženšen pravý 50 mg, L-lyzín 50 mg, Teobromín 50 mg, L-citrulín 30mg, Pestrec mariánsky 30mg.

Zloženie tabletiek Zerex Extralong je pripravené tak, aby zabezpečilo telu adekvátnu rýchlosť „regenerácie“ pri sexe. Potom môžete skôr opätovne „nastúpiť do akcie“, taktiež pri sexe vydržíte dlhšie.

Moje skúsenosti a účinky Zerexu Extralong

Rovnako ako Klasik, aj Extralong sa užíva len vtedy, ak máte chuť na sex. Dáte si 2 tabletky hodinku pred sexom a výsledkom môže byť predĺženie sexu až o 30 minút. Toto číslo je trochu nadnesené, osobne som postrehol 10 minút, čo je však veľmi fajn a bol som veľmi spokojný. Extralong je prípravok, ktorý vyslovene odporúčam vyskúšať úplne všetkým mužom. Partnerka bude tiež spokojná. Opäť platí, odporúčam užiť viacero dávok, aby si organizmus zvykol a bylinné extrakty mohli vykonať svoju povinnosť. Neodporúčam užiť viac ako 2 tabletky denne, keďže ostatok telo nestihne spracovať a zbytočne budete mrhať prípravkom.

Čo som na sebe spozoroval:

 • jedno „kolo“ sexu som si vedel predĺžiť až o 10 minút
 • mohol som skôr opätovne sexovať, viackrát po sebe (ideálne pre tých, ktorí zvládnu len jeden sex a na druhý chýba odhodlanie, chuť, sila)
 • predčasnou ejakuláciou netrpím, takže tento aspekt posúdiť neviem

Dávkovanie a užívanie

Zerex Extralong sa odporúča užívať po 2 tabletkách vtedy, keď potrebujete dosiahnuť požadovaného efektu – predĺženia sexu a zabránenie predčasnej ejakulácii.

 • užívajte 2 tabletky jednu hodinu pred sexom
 • ideálne na nie celkom plný žalúdok
 • zapiť pohárom vody
 • neodporúčam kombinovať s alkoholom (aj keď to vyslovene nie je zakázané)

Čo stojí Zerex Extralong a kde ho výhodne kúpiť

Cena za Zerex Extralong je podobná Klasiku. Tableta stojí 2,83 €, jedna dávka teda stojí 5,64 €, čo nie je málo. Opäť si však treba uvedomiť, že sa nejedná o tablety na pravidelné užívanie (pravidelne), takže cena je skreslená. Ak máte problém s príliš krátkym a rýchlym sexom, prípadne s predčasnou ejakuláciou, určite odporúčam kúpiť najväčšie balenie, ktoré je cenovo najvýhodnejšie.

✅ základné balenie stojí 34 € a vydrží 6 použití (6x zlepší výdrž pri sexe)
🛍 zľavový kupón na 5 % zľavu je DOG5chcem využiť

Zerex UltragoldZerex Ultragold - - subjektívna recenzia prípravku
dlhodobé zlepšenie erekcie, ideálny po 40tke

Čo je to Zerex Ultragold?  Zerex Ultragold je prírodný prípravok na dlhodobé zlepšenie erekcie, určený hlavne pánom po 40tke. 

Zloženie

Prípravok obsahuje: Tribulus terrestris 300 mg, Maca 200 mg, Zinok 20 mg, Vitamín B2 2,8mg, Vitamín B6 2,8mg, Meď 2mg, Vitamín B12 5 µg

Ako vidíte, tak zloženie Ultragoldu je obohatené o vitamíny, zinok, meď, čo z neho robí ideálneho adepta na dlhodobé užívanie. Zmes účinných látok na prekrvenie údu a podporenie libida je výborne skombinovaná s vitamínami.

Moje skúsenosti a účinky Zerexu Ultragold

Výrobca na stránke Zerexu Ultragold deklaruje, že prípravok dlhodobo zlepšuje erekciu, dobre pôsobí na prostatu a celkové zdravie muža. Aj preto je určený pre pánov po 40tke, ktorí majú viac intímnych problémov ako mladší muži. Prípravok som objednal na 3 mesiace, počas ktorých som ho denne užíval. Už po prvom mesiaci užívania mi bolo jasné, že svoj úspech si získal oprávnene!

Čo som na sebe spozoroval:

 • v posteli som sa cítil sebavedomejšie
 • (hlavne) vďaka tvrdšej erekcii (nebolo treba ani veľkú predohru)
 • vydržal som dlhšie a sex bol kvalitnejší (nie len pochybná rýchlovka)
 • mohol som to robiť častejšie a pauzy medzi viacnásobným sexom boli kratšie
 • po dlhšej dobe bolo cítiť aj celkovo lepšiu vitalitu (asi vďaka vitamínom)

Dávkovanie a užívanie

Zerex Ultragold sa odporúča užívať po 2 tabletkách denne, po čo najdlhšiu dobu (kľudne mesiace).

 • 2 tabletky denne
 • jednu tabletku rádno, jednu večer
 • ideálne na nie celkom plný žalúdok
 • zapiť pohárom vody
 • neodporúčam kombinovať s alkoholom (aj keď to vyslovene nie je zakázané)

Kde kúpiť Zerex Ultragold, za akú cenu (+ kupón na zľavu)

Medzi obrovské výhody Ultragoldu patrí jeho cena. Jedno balenie Ultragoldu síce stojí viac peňazí, no jedna denná dávka vychádza ďaleko najvýhodnejšie a patrí medzi najlacnejšie na slovenskom trhu. Stačí si to spočítať – pri 120 tabletkovom balení (ktoré vydrží 2 mesiace) platíte za jednu dennú dávku (2 tablety) 1,08 €. Pri 600 tabletkovom balení (ktoré vydrží až 10 mesiacov!) platíe len 0,86 € za dennú dávku. Skutočne veľmi výhodné!

✅ základné balenie stojí 65 € a vydrží 2 mesiace každodenného užívania
🛍 zľavový kupón na 5 € zľavu je ULTRA5 → chcem využiť

Najčastejšie otázky a odpovede

 • Ako rýchlo mi bude prípravok doručený?
  Balík predajca odosiela do 24 hodín od obdržania objednávky. Doba dodania je maximálne 48hodín od obdržania objednávky.
 • Je možné získať Zerex v lekárni a aká je jeho cena?
  Zerex sa zatiaľ v lekárňach nepredáva. Napr. hľadal som ho v lekárni Dr. Max (Zerex v lekárni Dr. Max) či Magister.
 • Je užívanie tabletiek Zerex bezpečné, aké sú vedľajšie účinky?
  Užívanie Zerexu je bezpečné, bol mu udelený súhlas s umiestnením na Slovenský trh Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej Republiky (certifikát). Jedná sa o prírodný výživový doplnok, takže vedľajšie účinky sa neuvádzajú. Zo skúseností v mužov v diskuskných forách a recenziách vyplývajú maximálne mierne bolesti hlavy.
 • Je prípravok určený aj pre ženy?
  Nie, tabletky sú výhradne určené dospelým mužom.
 • Je možné užívať prípravok v kombinácii s alkoholom?
  S malým množstvom alkoholu to nie je nebezpečné, no treba dbať na to, že alkohol negatívne ovplyvňuje účinky a erekciu samotnú.
 • Je doručenie diskrétne?
  Podľa mojim skúseností, Zerex zasiela výrobca v nepriehľadnom bielom balíku, vždy bez označenia obsahu. Takže diskrétnosť je dodržaná.
 • Kedy sa prejavia účinky dlhodobo užívaného Zerexu Ultragold?
  U mňa to bolo hlavne v 3ťom mesiaci užívania.

Ďalšie otázky a odpovede na nájdete na oficiálnej stránke predajcu Zerexu.

Zhodnotenie a môj názor

Vrámci testovania prípravkov na zlepšenie erekcie, oddialenie ejakulácie a predĺženie sexu, som vyskúšal veľa prípravkov. Medzi ne patria aj populárne prípravky Clavin, či Arginmax. Mohol som ich porovnávať so Zerexom. Výsledok je prekvapujúci. Zerex patrí do absolútnej špičky, ak nie na najvyššiu priečku kvality a účinnosti. Koniec koncov, svedčí o tom aj jeho veľká popularita a fakt, že patrí medzi najpredávanejšie tabletky na erekciu na slovenskom internete.

Zerex Klasik vám pripraví rýchlu erekciu „na počkanie“. Zerex Extralong pomôže predĺžiť a skvalitniť sex o niekoľko minút. Zerex Ultragold odporúčam každému mužovi po 40tke, dlhodobo zlepšuje intímne zdravie, výkonnosť a erekciu.

Kategórie: Oddialenie ejakulácie, Podpora erekcie, a Tabletky na erekciu. Značky: Erekcia, Impotencia, Potencia, Prírodné „lieky“ na erekciu, Sexuálne problémy mužov, Stoporenie, a Tabletky.

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

 1. Juraj píše:

  urcite je dobrý, ale ja mam radsej modry erectan

 2. BB-victor píše:

  Zerex Klasik som uzival niekolko mesiacov, fajn spestrenie sexu. Draha vecicka, ale pomoze. Za seba odporucam!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *