Maxatin - recenzia

Užívateľská recenzia prípravku Maxatin – funguje a oplatí sa kúpiť?

Maxatin je výživový doplnok určený pre väčší objem a kvalitu ejakulátu. Na stránke distribútora sa dokonca môžete dočítať, že Maxatin užívajú aj pornoherci. To nie je jediná zaujímavá informácia o tomto prípravku. Ale o tom až neskôr. Prípravky na zlepšenie nášho sexuálneho zdravia sú dnes veľmi obľúbené. Na trhu sa môžete stretnúť ako s účinnými, tak i neúčinnými doplnkami. Do akej skupiny sa zaradil Maxatin? Všetky potrebné informácie o prípravku a nadôvažok aj výsledky môjho testovania sa dozviete v tejto recenzii.

Climax Control kupujte len cez oficiálnu stránku

MaxatinPopulárne prípravky, medzi ktoré patrí aj  Prípravok Maxatin, odporúčam kupovať iba na oficiálnom webe . Vyhnete sa tak nebezpečenstvu zakúpenia nepravého výrobku pochybného pôvodu a kvality.

💡 TIP: Vždy odporúčam nákup najväčších balení, pri ktorých sa absolútne maximalizuje úspešnosť účinkov. Ak vám záleží na oddialení ejakulácie, skúste „Ultra balíček“, alebo „Xtreme balíček“.

Oficiálna stránka Maxatin Slovensko

Účinky uvádzané výrobcom

Maxatin ako výživový doplnok má podľa výrobcu účinkovať ako vhodný prostriedok najmä pre:

 • hustejší a objemnejší ejakulát
 • silnejšiu ejakuláciu
 • podporu chuti na sex – libido
 • lepšiu a kvalitnejšiu erekciu
 • intenzívnejší orgazmus
 • návrat chýbajúceho sebavedomia

Na oficiálnej stránke distribútora sa môžeme dozvedieť aj že:

 • omnoho ľahšie je zapôsobiť na ženy pokiaľ si veríte a nehanbíte sa ukázať, že ste si istý svojim výkonom, keď už na to príde
 • ženy sa k vám budú vracať, ohúrené vašim výkonom, ktorý v nich zanechal neskutočný dojem
 • s prípravkom Maxatin zintenzívnite váš výkon, dosiahnete väčšiu rozkoš a orgazmus „kozmických“ rozmerov
 • Maxatin je bylinný doplnok stravy predurčený k tomu, aby váš orgazmus povýšil na úplne iný level

Zloženie

 • Maca (Lepidium meyenii) – slovensky Žerucha peruánska, podporuje účinok pôsobenia hormónov v našom tele a zabezpečuje preň dostatok energie, pôsobí proti únave (čítaj viac o Maca)
 • Muira puama (Ptychopetalum olacoides) – afrodiziakum z dažďových pralesov Amazónie, zvyšuje hlavne naše libido
 • Smilax lekársky (Smilax officinalis) – alebo aj Sarsaparilla veracruz, vplýva na optimálnu hladinu hormónov v tele – podporuje tvorbu testosterónu a progesterónu
 • Brusnica (Vaccinium vitis-idaea) – má všeobecne známy blahodárny vplyv na našu močovú sústavu
 • Tekvica (Cucurbita pepo) – tekvicový olej pozitívne vplýva na našu potenciu
 • L-Arginín – dôležitá aminokyselina, potrebná pri tvorbe oxidu dusnatého, čím podporuje lepšiu erekciu
 • L-Lyzín – podobne ako arginín vplýva na erekciu, plus má nezanedbateľný účinok na našu imunitu
 • L-Karnitín – známy aj ako „spaľovač tukov“, uplatňuje sa pri látkovom metabolizme
 • Zinok – dôležitý minerálny prvok, má priamy vplyv na náš reprodukčný systém

Dávkovanie a užívanie

Denná dávka podľa výrobcu sú 2 kapsuly denne. Kapsuly sa majú užívať po jedle a je potrebné ich zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Neodporúča sa užívať viac ako 2 kapsuly v priebehu 24 hodín. Užívanie Maxatinu by mali zvážiť (skonzultovať s lekárom) ľudia s vysokým krvným tlakom. Tiež sa neodporúča mladistvým osobám do 18 rokov a dojčiacim ženám.

💡 TIP: Ak vás Maxatin zaujal, pozrite si aj často kladené otázky.

Cena a dostupné balenia

Maxatin - Štartovací balíčekŠtartovací balíček

Maxatin - Ultra balíčekUltra balíček

Maxatin - Xtreme balíčekXtreme balíček

Kde kúpiť Maxatin?

V lekárni ho budete hľadať márne. Osobne ho odporúčam kupovať prostredníctvom oficiálnej stránky predajcu.

Moje skúsenosti s Maxatin-om

Aké sú výsledky môjho testovania Maxatinu? Tak na začiatok som si objednal Štartovací balíček na 1 mesiac užívania za 35 €. Mimochodom, to odporúčam na úvod aj ostatným potenciálnym užívateľom. Objednané balenie mi prišlo diskrétne zabalené, v hnedej krabičke, na adresu, ktorú som uviedol v online formulári. Takmer ihneď po zadaní objednávky ma kontaktoval kuriér a dohodli sme sa na dátume doručenia.

Zhruba po 10 dňoch užívania som začal pociťovať pozitívne účinky. Vizuálne sa môj ejakulát naozaj zdal objemnejší a hustejší. Do konca sledovaného obdobia sa to ešte o niečo vylepšilo. Na „zázračné výstreky“ ako v porne to síce nestačilo, ale aj tak som bol príjemne prekvapený. Vplyv Maxatinu na erekciu a intenzitu orgazmu nepovažujem za významnejší. Na tieto záležitosti je určite vhodnejší eJoy alebo i Zerex Klasik (osobne vyskúšané, odporúčam). Inak za celú dobu užívania Maxatinu sa u mňa neprejavili žiadne vedľajšie účinky, čo pripisujem na vrub jeho prírodnému zloženiu.

Zhodnotenie na záver

Maxatin ešte nie je na Slovensku a v Čechách tak rozšírený, aby sa našli nejaké relevantné zákaznícke hodnotenia na diskusných fórach. Ako som už písal vyššie. Ja osobne som s Maxatinom spokojný, hlavne čo sa zlepšenia môjho ejakulátu týka. Podľa mňa je väčší objem prínosom i do milostného života. Vaša partnerka tak bude mať pocit, že je pre vás viac príťažlivejšia a viac vás vzrušuje. Ale chcel by som vedieť aj váš názor a teda, pokiaľ ste Maxatin užívali aj vy, napíšte mi prosím vaše skúsenosti do diskusie.

VEDELI STE ŽE…

Maxatin - veľké balenie… ak chcete užívať tabletky bez predpisu, výživové doplnky a chcete maximalizovať účinky,  je všeobecne odporúčané dlhodobé užívanie . To isté platí aj o Maxatine. Dočítate sa o tom na každom diskusnom fóre.

‼️ Odporúčam užívať aspoň 2 mesiace, to sú 2 balenia, na oficiálnej stránke pomenované „ultra balíček“.  Je pravdepodobné, že pomocou tohoto balenia dokážete zlepšiť svoju erekciu a posilniť ejakuláciu . A to je veľmi zaujímavé vylepšenie intímneho života!

Chcem silnejšiu erekciu a ejakuláciu
Kategórie: Oddialenie ejakulácie a Tabletky na erekciu. Značky: Ejakulácia, Erekcia, Libido, Semeno, Spermie, Stoporenie, Tabletky, a Výstrek.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *