Erexan Kontrol - recenzia, skúsenosti s prípravkom

Erexan Kontrol – tabletky na oddialenie vyvrcholenia (overená značka – overené účinky)

Erexan Kontrol sú tabletky proti predčasnému vyvrcholeniu (ejakulácii) a podporu erekcie. Všetko toto je výsledok pôsobenia prírodných látok, z ktorých je Erexan Kontrol zložený. Ak máte pocit, že to na vás chodí pri sexe prirýchlo a hľadáte prirodzený a hlavne účinný spôsob ako s tým zabojovať, tak po týchto tabletkách overenej značky môžete pokojne siahnuť. Ja som tak spravil a výsledkom je táto recenzia, v ktorej sa dozviete ako zafungovali u mňa.

Dozviete sa v nej tiež presné zloženie prípravku + dôležité info o účinkoch jednotlivých zložiek. Povieme si pre koho sú tabletky primárne určené a na čo ich použiť. Správne dávkovanie, užívanie a dôležité upozornenia sú samozrejmosť. Dôležité údaje o tom v akej cene, balení a kde Erexan Kontrol dostanete jednoducho a pohodlne kúpiť sa dočítate tiež.

Oficiálny obchodErexan
Ako dlho som tabletky testovalpribližne 1 mesiac
Kvalita prípravku⭐️⭐️⭐️⭐️
Cieľová skupina♂ 18+ muži
Doručenie, diskrétnosť📦 do 2 dní, maximálne diskrétne
Najvýhodnejšie balenie🔝 veľké 120tabletkové balenie (25 % zľava)
↳ vydrží na neuveriteľných 60 pohlavných stykov!
Cena a predaj od 29,90 € v eshope

Erexan Kontrol je prírodný prípravok na oddialenie ejakulácie. Pozor, nie je to liek a preto pokiaľ vás trápia naozaj vážne problémy s predčasnou ejakuláciou, tak riešenie tohto stavu hľadajte u lekára.

Erexan Kontrol a dostanete kúpiť bez predpisu prostredníctvom oficiálnej stránky alebo aj v lekárni (takisto ako základný modrý Erexan), ďalší produkt tejto značky – modrý Erexan zatiaľ iba v oficiálnom eshope značky.

Erexan Kontrol – zloženie a účinné látky

Erexan Kontrol je výživový doplnok založený na pôsobení prírodných látok, ktoré sa nachádzajú v jeho vyváženom zložení zameraného na dlhšiu výdrž pri sexe. Čo všetko teda obsahuje konkrétne tento variant Erexanu? Množstvo každej látky nachádzajúcej sa v jednej dennej dávke Erexanu Kontrol (2 cps) uvádzam v zátvorke.

Rastlinné extrakty

Tribulus terrestris (150 mg)

Kotvičník zemný, dobre známy aj pod svojim latinským názvom Tribulus terrestris, je rastlina, ktorá ponúka množstvo benefitov. Z hľadiska podpory erekcie a sexuálnych funkcií je najviac známy  pozitívny vplyv byliny na tvorbu testosterónu.  A to znamená nielen tvrdšiu a dlhšie trvajúcu erekciu, ale aj väčší sexuálny apetít a lepšiu kondíciu a sexuálnu vitalitu. Pozri viac o kotvičníku.

Maca (80 mg)

Macu (slovensky Žerucha peruánska, latinsky Lepidium meyenii) nie nadarmo prezývajú peruánskou viagrou. Dokonca si dovolím tvrdiť, že je ešte lepšia než nejaká umelo vytvorená modrá tabletka. Prečo? Túto divotvornú rastlinu využívali domorodí obyvatelia  na povzbudenie organizmu (lepšie sa s ňou zdolávali Andy), na podporu plodnosti a zvýšenie sexuálnej aktivity.  A platilo, platí to doteraz ako pre mužov, tak i pre ženy. Okrem toho má bylina výborné imunostimulačné účinky, podporuje hormonálnu rovnováhu v tele a posilňuje organizmus pred ťažkým výkonom. Pozri viac o mace.

Ženšen (80 mg)

Ženšen (slovensky Všehoj ázijský, latinsky Panax ginseng) je rastlina známa hlavne milovníkom tradičnej čínskej medicíny. Koreň, ktorý v niektorých krajinách ako Kórea či Japonsko má cenu zlata poskytuje ľuďom mnoho blahodárnych účinkov. Čo sa týka vplyvu na pohlavnú sústavu, tak ženšen je hlavne oprávnene považovaný za  účinné afrodiziakum, ktoré nielenže dokáže zvýšiť sexuálnu túžbu, ale na „mieste činu“ prispieť aj k dlhšej výdrži  vďaka svojim tonizujúcim účinkom. A dokonca by to mal byť výborný rastlinný liek na impotenciu (hovoria starí číňania). Pozri viac o ženšene.

Grifónia (120 mg)

Grifónia, alias Griffonia simplicifolia, je výnimočná africká rastlina, ktorá je hojne využívaná v miestnej tradičnej medicíne. Odborné výskumy z posledného obdobia potvrdzujú unikátne účinky tejto byliny – je totiž jedným z najlepších zdrojov aminokyseliny 5-HTP (5-hydroxytryptofán), ktorá je nevyhnutná pri procese tvorby serotonínu. Vyššia hladina tohto hormónu šťastia v tele okrem iného znamená, že  človek sa úspešne dokáže popasovať s nervozitou a napätím.  Napríklad aj takým, ktoré často zvykne muža vykoľajiť obavami pred prípadným predčasným zlyhaním v posteli…

Ostatné látky

L-arginín (150 mg)

L-arginín je aminokyselina, ktorú si pri sťažených podmienkach ako je podávanie vyššieho výkonu, náš organizmus nedokáže vyrobiť v dostatočnom množstve. Preto je fajn ak ho telo dostane aj prostredníctvom vhodného výživového doplnku. Arginín je známy tým, že vďaka lepšej tvorbe oxidu dusnatého v tele  podporuje lepší prietok krvi (rozširuje cievy). To teda umožňuje lepšie prekrvenie penisu, tým pádom aj lepšiu a kvalitnejšiu erekciu.  Tá sa tiež udrží dlhšie a o predčasnom vyvrcholení tak potom „nemôže byť ani reči“.

Teobromín (40 mg)

Teobromín je alkaloid, ktorá sa prirodzene nachádza v kakaových bôboch a teda samozrejme aj v kakau či čokoláde. Pomáha stimulovať srdcovú činnosť a podporuje tiež lepšie prekrvenie penisu (rozširuje cievy).

Zinok (20 mg)

Zinok je veľmi dôležitý minerál, ktorý sa v ľudskom tele zúčastňuje viacerých nevyhnutných procesov. Z pohľadu sexuálnych funkcií muža a ich zdravia je najvýznamnejší vplyv zinku na tvorbu pohlavných hormónov (hlavne testosterónu) a na potenciu, vrátane lepšej kvality spermií.

Vedeli ste, ŽE…

Vedeli ste, že základné balenie Erexanu Kontrol, stojí iba 29,90 €, obsahuje 30 kapsúl, to znamená že máte k dispozícii až 15 dávok – 15 stykov, kedy sa vám podarí dostatočne oddialiť svoju ejakuláciu tak, že zaručene uspokojíte svoju partnerku?

Chcem 15 dlhších stykov

Moje skúsenosti s Erexanom Kontrol

Erexan Kontrol je prípravok so snahou pomôcť mužom, ktorým sa nepozdáva dĺžka pohlavného styku. Je určený ako mladším mužom s predčasnou ejakuláciou, tak i starším, ktorí chcú oddialiť svoje vyvrcholenie aby viac potešili svoju partnerku. Ku druhej skupine sa radím aj ja a preto som si nenechal som ujsť možnosť otestovať tento doplnok výživy.

Tabletky som si teda zaobstaral a začal ich užívať v súlade s odporúčaniami výrobcu, to jest vždy 2 tabletky približne hodinku pred sexom. Takto ich prebehlo celkom 15, takže som krásne vedel porovnať dĺžku styku na začiatku a konci užívania. Ako to dopadlo? Približne pri 4-5 súloži som pocítil zlepšenie, čo je celkom fajn a v tomto sa dokáže vyrovnať aj ostatným špičkovým prípravkom na predčasnú ejakuláciu ako Zerex Extralong či eJoy LONG. Čo sa týka kvality erekcie*, tak sprvu som žiadnu zmenu nepocítil, po polovičke balenia sa to „zlomilo“ a konečne sa prejavilo dlhšie užívanie prírodných látok prípravku. Penis bol viac prekrvený a citlivejší, tvrdosť v poriadku až do konca styku – adekvátne predĺženého podotýkam.

*Ak chcete primárne zlepšiť skôr erekciu, tak k dispozícii je klasický Erexan – výživový doplnok pre mužov na zlepšenie kvality erekcie a zvýšenie libida a na zlepšenie sexuálneho zdravia v dlhodobom horizonte zasa Erexan Stabil.

Dávkovanie a užívanie Erexan Kontrol

💡 Odporučené dávkovanie: 2 tabletky 60 minút pred pohlavným stykom (čo je zároveň aj maximálna denná dávka)
⏰ Kedy tabletky užiť: podľa potreby, vhodné je však pravidelné dlhodobejšie užívanie
🍺 Kombinácia s alkoholom: je možná, odporúča sa však naozaj len v malom množstve (ak vôbec)

 • vhodný aj na pravidelné užívanie
 • cieľová skupina: muži nad 18 rokov
 • nie sú známe žiadne kontraindikácie ani interakcie v súvislosti s užívaním iných liekov s výnimkou tých, ktoré sú určené na kardiovaskulárne ochorenia
 • jeho užívanie je bez vedľajších účinkov
 • je nevhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú zo zložiek prípravku, vrátane pomocných látok

Cena – čo stojí Erexan Kontrol + kde ho výhodne kúpiť

Výživové doplnky tohto zamerania (podpora erekcie, zvyšovanie libida, oddialenie vyvrcholenia…) sú účinné iba v prípade dlhodobejšieho užívania, preto neodporúčam kupovať len jedno balenie, ale aspoň 2-balenie na vyskúšanie. Ak sa vám po tomto osvedčí, pokojne môžete siahnuť po najvýhodnejšom 4-balení.

Erexan Kontrol je dostupný v týchto základných baleniach:

Erexan Kontrol základné balenie

 • obsahuje 30 tabliet
 • cena štandardného balenia je 29,90 €
 • cena v prepočte na jednu tabletu: 1,66 €
 • pozrieť v obchode

2x Erexan Kontrol

 • obsahuje 60 tabliet
 • cena „výhodnejšieho“ balenia je 53 €
 • cena v prepočte na jednu tabletu: 1,46 €
 • pozrieť v obchode

3x Erexan Kontrol

 • obsahuje 90 tabliet
 • cena „super“ balenia je 79 €
 • cena v prepočte na jednu tabletu: 1,44 €
 • pozrieť v obchode

4x Erexan Kontrol

 • obsahuje 120 tabliet
 • cena tohto „mega“ balenia je 94 €
 • cena v prepočte na jednu tabletu: 1,25 € – cenovo najvýhodnejšie!
 • pozrieť v obchode

*ceny sú aktuálne v dobe písania recenzie, pred nákupom si ich pre istotu overte v eshope

Erexan Kontrol – kde ho najlepšie kúpiť, lekáreň či oficiálny eshop?

✅ Erexan, ako voľne dostupný výživový doplnok, odporúčam kupovať iba v oficiálnom internetovom obchode.

Chcem Erexan Kontrol

 

Pohodlný online nákup prostredníctvom oficiálneho eshopu priamo od výrobcu je  najjednoduchší a najdiskrétnejší spôsob , ako si Erexan Kontrol, či ktorýkoľvek iný variant Erexanu zaobstarať. Dodanie je veľmi rýchle a v diskrétnom balení + v prípade nespokojnosti aj garancia vrátenia peňazí (za každé neotvorené balenie).

💡 Produkty Erexan sú dostupné aj v niektorých lekárňachpozri kde.

Erexan Kontrol – záver a moje zhodnotenie

Ak sa chcete aj vy cítiť pri sexe pohodlnejšie a komfortnejšie a s vedomím, že pri ňom  vydržíte bez ejakulovania o dosť dlhšie , tak po Erexane Kontrol pokojne siahnite aj vy. Vďaka kvalitnému zloženiu, ktoré podporuje lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy a prítomnosti látok, ktoré podporujú lepšiu duševnú stabilitu (výkyvy v tejto oblasti sú najčastejšou príčinou predčasného zlyhania) pri tomto prípravku neobanujete ani jedno vložené euro.

Čo odporúčam JA?

Určite najväčšie 4-balenie Erexanu Kontrol, ktoré sa cenovo najviac oplatí. Máte ho na, prosím pekne, až  na 60 kvalitnejších a dlhších pohlavných stykov.  Tak to je už naozaj dosť času na to, aby prípravok dokázal naplno prejaviť svoje účinky – oddialenie vyvrcholenia podľa potreby, kvalitnú a dlhotrvajúcu erekciu, lepšiu výdrž v posteli a väčší sexuálny apetít.

Chcem vydržať dlhšie
Kategórie: Lieky bez predpisu a výživové doplnky, Lieky, tabletky a výživové doplnky, Oddialenie ejakulácie, Podpora erekcie, a Tabletky na erekciu. Značky: Ejakulácia, Erekcia, Libido, Potencia, Prírodné „lieky“ na erekciu, a Tabletky.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *