yellow-vital-recenzia-skusenosti

Yellow Vital – recenzia a skúsenosti (+ cena, lekárne)

Yellow vital je jeden z mnohých prírodných doplnkov podporujúci lepšiu erekciu. Mimoto má vplyv aj na oddialenie ejakulácie a zvýšenie sexuálnej výkonnosti. Je to pomerne nový doplnok výživy, ktorý bol vyvinutý a vyrobený spoločnosťou Guangzhou Bio-Resources Co., Ltd. V príbalovom letáku nájdete pekný slogan: Objavte v sebe opäť tigra. Je to skutočne v silách prípravku Yellow vital? Čítajte ďalej a dozviete sa aj moje skúsenosti s jeho užívaním.

Účinky uvádzané výrobcom

Výrobca uvádza, že užívaním Yellow vital:

 • získate dlhotrvajúcu erekciu
 • oddialite ejakuláciu
 • zvýšite svoju sexuálnu výkonnosť

Yellow Vital tiež môže vplývať aj na:

 • odstránenie zábran pri sexe
 • predĺženie pocitu rozkoše pri pohlavnom styku,
 • sexuálnu vytrvalosť a túžbu
 • dokonca môže kladne prispievať k zvýšenej frekvencii pohlavného styku.

Zloženie

Yellow vital je prírodný produkt zložený aj z účinných látok získaných z rastlín, ktoré sa používajú v tradičnej čínskej medicíne. V jednej tablete nájdeme výťažky z týchto rastlín:

 • Muira puama (Ptychopetalum olacoides) – 200 mg v jednej tablete
 • Ženšen (Panax ginseng) – 60 mg
 • Maca (Lepidium meyenii) – 100 mg
 • Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) – 100 mg
 • Kustovnica cudzia (Lycium barbarum) – 27 mg
 • Leuzeja šuštivá (Rhaponticum carthamoides) – 20 mg
 • Piepor čierny (Piper Nigrum) – 3 mg

Ďalej jedna tableta obsahuje aj aminokyselniny L-arginín (200 mg), L-citrulín (50 mg), karotenoid – farbivo Luteín (3 mg), Zinok – oxid zinočnatý (4 mg) a aditíva (33 mg).

VEDELI STE, ŽE…

Momentálne (subjektívne) najlepšie tabletky na erekciu bez predpisu eJoy (pôvodom z 🇬🇧 UK), v sebe obsahujú okrem iného aj extra z koreňa Maca, či extrakt z chilli?

eJoy - z predu

Dávkovanie a užívanie

Účinok podľa výrobcu sa dostaví užitím už 1 tablety. Zapite ju tekutinou, najlepšie čistou vodou, 60 minút pred pohlavným stykom. Neodporúča sa užiť viac ako jednu po dobu 24 hodín.

Yellow vital je určený mužom od 18 rokov. Určite nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy a osoby s kardiovaskulárnymi problémami.

Cena a dostupné balenia

Yellow vital môžete zakúpiť jednoducho online prostredníctvom oficiálnej webovej stránky, môžete navštíviť kamennú predajňu v Trenčíne, či môžete ho nájsť vo vybraných lekárňach na celom Slovensku.

Yellow vital nie je dostupný vo viacerých variantoch, ako je to napríklad pri Zerexe. K dispozícii máte balenie so šiestimi tabletami za 24,90 €. Jedna tableta vás tak vychádza na 4,15 €. Môžete si dokonca zakúpiť len jednu jedinú tabletu, povedzme na skúšku. Tá stojí 5,90 €.

Pri kúpe dvoch balení prostredníctvom internetu máte ešte jedno balenie grátis*, čiže 18 tabliet za 48,80 €. Takto vás bude 1 tableta stáť 2,76 €. Trojmesačná kúra s pravidelným každodenným užívaním prípravku vás teda vyjde na 244 €.

*je to akciová ponuka, neručím za jej neobmedzenú platnosť, ja osobne som však nakúpil Yellow vital práve takto

Moje skúsenosti s Yellow vital

Keďže je to jeden z najnovších prípravkov na zlepšenie erekcie a sexuálnych funkcií všeobecne, rozhodol som sa ho otestovať. Ako to celé dopadlo?

Z oficiálnej stránky som objednal som tablety na trojmesačnú kúru (90 tabliet spolu za 244 €) – je to potrebné hlavne preto, aby sa naplno prejavili ich účinky. Na to sú totiž stavané, takto fungujú všetky prírodné doplnky výživy.

Yellow vital som užíval podľa odporúčania výrobcu – 1 tabletu denne po dobu 90 dní. Aby som to spresnil, stanovil som si presný čas príjmu, aby si moje telo lepšie navyklo na pravidelný prísun účinných látok. Môj čas bol ráno o 7.00 zhruba 15 minút pred raňajkami. Je známe, že žalúdok nalačno lepšie vstrebáva účinné látky. Zhruba do 3 týždňov som začal pociťovať prvé účinky. Erekcia bola o niečo pevnejšia ako zvyčajne. Po troch mesiacoch užívania môžem povedať, že Yellow vital funguje v rámci svojich možností.

Na trhu je však množstvo prípravkov podobného zamerania, ktoré majú účinky veľmi podobné ak nie ešte lepšie a za určite výhodnejšiu cenu. U mňa najviac zaberal eJoy.Prečítajte si moju recenziu o eJoy.

Zhodnotenie na záver

Yellow vital je solídny prípravok na podporu erekcie, to môžem s pokojným svedomím prehlásiť. Rozhodne však neodporúčam užiť iba jednu tabletu na skúšku. To nemá zmysel. Je všeobecne známe, že tieto podporné doplnky je potrebné užívať určitý čas aby sa prejavili pozitívne účinky. Nie je to liek. Na liečbu erektilnej dysfunkcie musíte siahnuť po Viagre či Cialise. Pre všetkých ostatných je Yellow vital dostupným riešením, i keď poznám lepšie a cenovo výhodnejšie prípravky na erekciu.

Výhody

 • prírodné zloženie bez vedľajších účinkov
 • dobrá dostupnosť
 • možnosť kúpy jednej tablety „na skúšku“
 • je ho možné užívať jednorázovo

Nevýhody

 • vysoká cena – 1 tableta vychádza až na 4,15 €
 • obsah účinných látok je o niečo nižší ako je obvyklé pri podobných prípravkoch (567 mg)
 • čínsky výrobca
 • obsahuje farbivá a prídavné látky

Lepšia alternatíva

Medzi najúspešnejšie voľne dostupné výživové doplnky na podporu erekcie u nás patrí určite aj eJoy. Má prírodné zloženie, jednotlivé súčasti podporujú správne a kvalitné stoporenie penisu. Tiež zvyšuje libido a je vhodný aj pre mužov s problémami s predčasnou ejakuláciou.

Alternatíva Yellow Vital – čo odporúčam JA?

eJoy - erekcia na dosah za dobrú cenuYellow Vital je známy prípravok a skúsilo ho už veľa mužov. Otestoval som ho aj ja.  Ak na vás Yellow Vital fungoval aspoň trochu, tak Vám odporúčam vyskúšať 🇬🇧 Britskú novinku eJoy . Má pestrejšie a agresívnejšie zloženie, balenie vám vydrží dlhšie a môžete ho užívať aj dlhodobo (pre dlhodobé zlepšenie erekcie). Môžete skúsiť aj Zerex, Vimax. Na každého muža výživové doplnky pôsobia trochu inak.

Chcem DLHODOBO zlepšiť erekciu
Kategórie: Tabletky na erekciu. Značky: Ejakulácia, Erekcia, Libido, Stoporenie, a Tabletky.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *