E-reX 24 recenzia

E-reX 24 tabletky na erekciu za TOP cenu

E-reX 24 je kvalitný výživový doplnok na podporu erekcie pochádzajúci z USA, od spoločnosti Biolab. Ako popisuje jeho účinky sám výrobca? E-reX 24 má byť prípravkom, ktorý  zlepšuje erekciu a zvyšuje chuť na sex . Okrem toho zdôrazňuje ako výsledok jeho užívania aj intenzívnu ejakuláciu a zväčšenie penisu. Samé skvelé veci, však? Už jeho zloženie napovedá, že tento výrobca sa vydal trochu iným smerom. V tablete sa nachádzajú výťažky z rastlín pochádzajúcich z pralesov Južnej Ameriky a dôležitý „sexuálny“ prvok – Zinok (narozdiel od väčšiny podobných prípravkov, v ktorých dominuje skôr Tribulus terrestris, Maca a L-arginín). A to je možno aj dobre. Pretože pokiaľ máte pocit, že na vás takéto prípravky nezaberajú, môžete vyskúšať zmenu. V mojej recenzii nájdete informácie aj o tom, koľko E-reX 24 stojí a kde ho dostanete kúpiť.

Zloženie

E-reX 24 je k dispozícii v dvoch variantách E-reX 24 tablety a E-reX 24 gél. Líšia sa od seba ako zložením (mierne), tak i spôsobom použitia.

Zloženie E-reX 24 tablety

Ako som už spomínal v úvode, v zložení prípravku dominujú látky z rastlín pochádzajúce z pralesov Južnej Ameriky – Yerba Maté (alebo Cezmína paraguajská) a Muira Puama.

Yerba Maté

Alebo Cezmína paraguajská (Ilex paraguariensis) je vzácny strom a ako názov napovedá, pochádza z oblasti Paraguaja (nájdeme ho i v Brazílii). Má silné  povzbudzujúce účinky  a to hlavne kvôli látkam, ktoré hojne obsahuje – kofeín, teobromín a teofylín. Táto „trojkombinácia“ dokáže aj úspešne potláčať účinky enzýmu, ktorý má na svedomí ústup erekcie po ejakulácii. Okrem týchto látok obsahuje aj viac ako 20 aminokyselín, vitamíny B1, B2, C. Tiež sú v ňom zastúpené minerálne látky ako fosfor, železo, vápnik, magnézium a mangán. Yerba Maté tiež pôsobí močopudne, podporuje trávenie a napomáha k odstraňovaniu tukov z nášho tela.

Muira Puama

Účinné brazílske afrodiziakum, domácimi obyvateľmi nazývané aj  drievko potencie . Podporuje erekciu a tiež dokáže pozitívne vplývať na vaše libido. Rastlina a jej hlavná účinná látka, alkaloid muirapuamín vplýva aj na hormonálny systém a celkovú vitalitu. Podporuje prekrvenie v panvovej oblasti, u mužov to znamená lepšiu erekciu, u žien zvýšenie citlivosti pohlavných orgánov.

Zinok

Veľmi dôležitou súčasťou E-reX 24 je aj Zinok. Je to prvok, ktorého úlohou je zabezpečiť správne fungovanie organizmu. Svoju úlohu zohráva v metabolizme vitamínov, kyselín či sacharidov. Nájdeme ho v spermiách, stabilizuje hladinu testosterónu v mužskom tele. Doporučená denná dávka zinku sa pohybuje okolo 20 mg.

Vedeli ste, ŽE…

Vedeli ste, že základné balenie E-reX-u 24, stojí len 30 € a vydrží (ak ho budete užívať každý deň) celý mesiac? Viete, že iné konkurenčné tabletky sú takmer raz tak drahé?

Chcem zlepšiť erekciu

Zloženie E-reX 24 gél

Mierne odlišné zloženie gélu ho predurčuje k užívaniu nielen ako vhodného lubrikantu pri vašich intímnych chvíľkach, ale aj ako vhodný prípravok na podporu erekcie, ktorý obsahuje účinné látky schopné vhodne  stimulovať a prekrvovať pohlavné orgány . Erekcia je kvalitnejšia, sexuálny zážitok ženy oveľa výraznejší. E-reX 24 gél obsahuje:

 • prírodnú náhradu za silikón, patentovaný Vegelight®
 • kokosové alkány – sú biologicky odbúrateľné a nezanechávajú na pokožke mastný film
 • biosacharid gum-1
 • extrakt zo ženšenu pravého (Panax ginseng) – celkovo pôsobí blahodárne na organizmus, pôsobí na obehový a nervový systém, zlepšuje sexuálne funkcie
 • tiež Ginkgo biloba, Muira puamu, Tribulus terrestris a ďalšie látky, ktoré podporujú zdravý sexuálny život

Moje skúsenosti

E-reX 24 – podľa výrobcu zväčší aj váš penis. Nuž je to možné, ale hlavne toho z pohľadu, že dobre prekrvený penis naberá svoj objem a je na dotyk pevnejší. Prípravok som užíval jeden mesiac, každé ráno po jednej tablete. Prvé hmatateľné výsledky sa dostavili síce trošku neskôr (zhruba za 12 dní) ale fungovalo to. Odvtedy som mal sex častejšie, partnerka si pochvaľovala hlavne  pevnosť erekcie a dĺžku pohlavného styku . Penis som mal viditeľne pevnejší a hrubší. Nevravím, že by sme z toho boli obaja ohúrení, ale ani nesklamal. Je mi jasné, a dúfam, že aj vám, že niektoré vyjadrenia predajcov prípravkov na podporu erekcie sú mierne nadnesené a je treba ich brať s určitou rezervou. A takto to treba aj brať. Ľahko sa tak môžete vyhnúť rozčarovaniu, keď nezaberie prvá, druhá, tretia tableta…

💡 TIP: Dobrý prípravok na zväčšovanie objemu penisu je Vimax.

Celkom veľkou výhodou oproti konkurencii je jeho cena, respektíve cena prerátaná na jeden deň užívania, pretože užívanie tohto prípravku je možné podľa výrobcu obmedziť na jednu tabletu za 4 dni.

Dávkovanie a užívanie

💡 Odporučené dávkovanie: 1-2 tabletka denne (neskôr stačí 1 tabletka za 3 dni)
⏰ Kedy užívať: ráno, pred prvým jedlom 🍔
🍺 Kombinácia s alkoholom: neodporúčam
💕 Kedy sa dostavia účinky: individuálne, zväčsa však do 5 dní

Odporučené dávkovanie je 1 tableta denne a najlepšie hneď ráno pred prvým jedlom. Zapite ju dostatočným množstvom vody. Ak chcete podporiť účinok, tak užite maximálnu dennú dávku 2 tablety, tú druhú, hodinu pred pohlavným stykom. Čo je zaujímavé, výrobca tiež informuje, že po dosiahnutí želaného účinku môžete užívanie tiež obmedziť na 1 tabletu za 3-4 dni – to by malo postačovať na udržanie optimálnej hladiny hormónov v tele.

Pokiaľ chcete maximalizovať účinky podporte užívanie tabliet aj použitím E-reX 24 intímneho gélu, ktorý obsahuje látky vhodné pre lepšiu erekciu. Naneste ho tesne pred sexuálnym aktom, je to tiež výborný lubrikant. Primerané množstvo gélu naneste na intímne miesto a všade tam, kde oceníte jeho lubrikačný efekt.

SILNÁ erekcia každý deň – AKO na to?

Pre spoľahlivú silnú erekciu odporúčam užívať prírodný produkt každý deň. Prírodné výživové doplnky na rozdiel od liekov na predpis nemajú okamžitý účinok a preto je nutné dlhodobé užívanie.

Chcem skúsiť E-reX 24

Čo stojí a kde ho výhodne kúpiť

💡 E-reX 24 odporúčam kupovať výhradne v oficiálnom ✅ internetovom obchode.

V tomto bloku recenzie vám prinesiem základný prehľad cien E-reX 24 prehľadne rozdelený na tablety a ich balenia, gély a kombinované balíčky. A kde kúpiť E-reX 24 najvýhodnejšie? Čítajte ďalej.

E-reX 24 tablety

Základné balenie

 • počet kusov v balení: 45 (podľa výrobcu 30 + 15 zdarma)
 • cena základného balenia je 29,99 €
 • cena v prepočte na jednu tabletu: 0,66 €

Forte balenie

 • počet kusov v balení: 75 (60 + 15)
 • cena balenia Forte je 47,98 €
 • cena v prepočte za jednu tabletu: 0,63 €

Extra Forte balenie

 • počet kusov v balení: 105 (90 + 15)
 • cena balenia Extra Forte je 62,98 €
 • cena v prepočte za jednu tabletu: 0,59 €

E-reX 24 intímny gél

 • obsah jedného balenia: 50 ml
 • cena 50 ml balenia: 18,95 €
 • cena v prepočte na 1 ml: 0,37 €
 • intímny gél si môžete kúpiť tu

K dispozícii máte aj väčšie balenia samozrejme s výhodnejšou cenou.

 • 100 ml balenie (2 x 50 ml) za cenu 29,95 €, cena za 1 ml: 0,29 €, ušetríte 7,95 €
 • 150 ml balenie (3 x 50 ml) za cenu 39,75 €, cena za 1 ml: 0,26 €, ušetríte až 17,10 €

E-rex 24 Kombinované balenia

1. E-reX 24 základné balenie (45 tabliet) + E-reX 24 intímny gél 50 ml

 • cena balíčka: 38,65 €
 • pri kúpe tejto kombinácie ušetríte 10,29 €

2. E-reX 24 Forte (75 tabliet) + E-reX 24 intímny gél 50 ml

 • cena balíčka: 58,95 €
 • pri kúpe tejto kombinácie ušetríte 7,98 €

3. E-reX 24 Extra Forte (105 tabliet) + E-reX 24 intímny gél 50 ml

 • cena balíčka: 73,98 €
 • pri kúpe tejto kombinácie ušetríte 7,95 €

Kde ho kúpiť?

E-reX 24 nekúpite v klasickej kamennej predajni. Ako väčšinu prípravkov na podporu erekcie. Dôvod je celkom zrejmý. Tieto problémy sú naozaj dosť intímne a človek len uvíta ak má možnosť podobné prípravky si objednať diskrétne pomocou ✅ oficiálnej webovej stránky predajcu.

E-reX 24 môžete dokonca vyskúšať úplne bezplatne. Predajca vám  garantuje možnosť vrátiť produkt späť v prípade nespokojnosti s jeho účinkami . Peniaze máte naspäť. Ako? Od doručenia balíčka vám začína plynúť 30 dňová skúšobná doba. Počas nej môžete vrátiť aj nespotrebované balenie a distribútor vám vráti peniaze nazad.

Pripomínam však ešte raz. Nástup účinkov pri takýchto prípravkoch – doplnkoch výživy nabieha až po niekoľkých dňoch. Ak vytrváte a nevzdáte to hneď po prvom „neúspechu“ určite sa pozitíva čoskoro prejavia. Veď predsa pevnejšia a kvalitnejšia erekcia, oddialenie orgazmu či dokonca opticky zväčšený penis stoja za trpezlivosť.

Zhodnotenie na záver

Ak čakáte, že E-reX 24 zaberie okamžite hneď ako prehltnete prvú tabletu, tak vás sklamem. Naozaj nemusíte veriť príspevkom na rôznych diskusných fórach, v ktorých niekto uvedie, že mu zabral do 2 hodín od jeho kúpy a hneď na to zažil najlepší sex svojho života.

Zlepšenie erekcie je beh na dlhú trať. Chvíľu to trvá, pokým telo dokáže zareagovať na látky, ktoré prípravok obsahuje. Ďalším dôležitým faktorom je aj to, ako je nastavený sám užívateľ. Ide o životosprávu, zdravý životný štýl a podobne s tým, že u niekoho prípravok zaberie skôr – do pár dní a u niekoho to trvá aj niekoľko týždňov. Sám na sebe som pozoroval pri rôznych prípravkoch na zlepšenie erekcie, že zaberajú naozaj odlišne. Podstatné je, aby ste zotrvali a „nehádzali flintu do žita“ hneď po prvom neúspechu.

Čo odporúčam JA?

Na testovanie som objednával veľké balenie E-reX 24 Extra Forte, kde môžete ušetriť až 27 €. Ak chcete vylepšiť pôžitok gélom, odporúčam kombináciu E-reX 24 Extra Forte
+ intímny gel 50ml. Tieto balenia vydržia 2-3 mesiace (záleží, či budete užívať 1 alebo 2 tabletky denne). To je dosť na to, aby prípravok naplno prejavil svoje účinkyE-reX 24 odporúčam užívať dlhodobo!

Chcem DLHODOBO zlepšiť erekciu
Kategórie: Gély na erekciu, Podpora erekcie, a Tabletky na erekciu. Značky: Erekcia, Penis, Potencia, Stoporenie, a Tabletky.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *