Arginmax recenzia

Otestoval som Arginmax – recenzia, cena + lepšie alternatívy

V tejto recenzii sa budem venovať prípravku, ktorý sa dosť často objavuje v reklamách. Je to prípravok na podporu erekcie ArginMax od spoločnosti Simply You Pharmaceuticals. Tento prípravok sľubuje naozaj dosť – počas jeho užívania by sa mala zvyšovať vaša chuť na sex a zlepšovať erekcia. Je to ale naozaj tak? Ak vás zaujíma jeho zloženie, účinné látky, dávkovanie a jeho cena, čítajte ďalej. Moje články vychádzajú z vlastných skúseností s produktom. Teda ako dopadol v mojom teste práve ArginMax? Viete, že na našom trhu možno nájdete aj iné účinnejšie prípravky na zlepšenie erekcie ako je práve tento?

ArginMax® Forte pre mužov

ArginMax je momentálne dostupný pod názvom ArginMax Forte pre mužov.  Podľa výrobcu je to unikátny prípravok, ktorý prispieva k dlhodobému zlepšeniu erekcie . Ďalej má mať podiel na zvýšenom prekrvení pohlavných orgánov a mať dôležitý vplyv na našu sexuálnu výkonnosť. ArginMax Forte priamo nadväzuje na klasický starší variant ArginMax®.

Zloženie

Aby tento produkt aj dokázal splniť čo sľubuje, musí obsahovať tie správne účinné látky vo vhodnom pomere aj koncentrácii. Jeho základ, L-arginín, L-citrulín, Tribulus terrestris, Crocus a Ginko biloba sa však ničím nevymyká od svojej konkurencie.

Zloženie ArginMaxu by sme mohli zabaliť do nejakej základnej formuly, ktorú výrobca honosne nazýva Forte Complex. Tá v sebe zahŕňa 4 základné účinné zložky:

 • Erection Active – tá v sebe ponúka L-arginín, L-citrulín, extrakt z Ginka biloby, nikotinamid, Tribulus terrestris, Crocus – slúži na lepšie prekrvenie penisu a tým aj skvalitnenie a predlženie erekcie
 • Stimulant Active – obsahuje extrakt Ginka biloba, extrakt Schisandra chinensis, Tribulus a Crocus – hlavne vďaka tribulusu a crocusu pomáha zosilňovať sexuálne vzrušenie a túžbu
 • Protect Active – zahŕňa lykopén, luteín, vitamín E, kyselinu listovú, kyanokobalamín, selén a zinok – vďaka posledne dvom menovaným prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a ochrane telových buniek pred oxidatívnym stresom
 • Libido Active – L-arginín, extrakt Schisandra chinensis, vitamín E, tribulus, crocus, selén – tieto zložky zvyšujú libido, selén okrem toho pomáha stimulovať spermiogenézu a tvorbu ejakulátu

Zloženie a obsah účinných látok v jednej tablete:

L-arginín – 500 mg, L-citrulín – 150 mg, suchý extrakt z plodov schizandry čínskej – 10 mg, suchý extrakt z listov ginka dvojlaločného – 11 mg, lykopén – 2 mg, luteín – 1 mg, vitamín E (D-α-tokoferol) – 15 mg, vitamín B3 (nikotínamid) – 5 mg, kyselina listová – 85 μg, vitamín B12 (kyanokobalamín) – 2 μg, extrakt z kotvičníka zemného – 65 mg, extrakt zo šafránu siateho – 10 mg, selén (seleničitan sodný pentahydrát) – 17,3 μg, zinok (oxid zinočnatý) – 1,33 mg. Samozrejme tableta obsahuje aj pomocné látky ako je stearan horečnatý, želatína a farbivo – oxid titaničitý (E171).

VEDELI STE, ŽE…

Momentálne (subjektívne) najlepšie tabletky na erekciu bez predpisu eJoy (pôvodom z 🇬🇧 UK), v sebe obsahujú okrem iného aj extra z koreňa Maca, či extrakt z chilli?

eJoy - z predu

Dávkovanie a užívanie

Výrobca a distribútor odporúča užívať ArginMax Forte v prvom týždni po 3 tablety denne. Po tomto týždni môžete znížiť dávku na 2 tablety denne. Maximálny účinok by mal nastať oo dvoch týždňoch pravidelného užívania. Dokonca by mali priaznivé účinky ArginMax-u pretrvávať ešte počas dvoch týždňov po ukončení užívania. Určite menší efekt má jednorázové použitie ako jeho pravidelné užívanie.

Moje skúsenosti s ArginMaxom

Skúsenosti užívateľov, ktoré som čítal v rôznych diskusiách, sú naozaj rozporuplné. Aj z tohto dôvodu som sa rozhodol, že ArginMax sám vyskúšam. Počas dvoch týždňov som užíval 3 tablety denne. Spotreboval som jedno balenie so 45-timi tabletami. A k akým výsledkom som sa dopracoval? V prvý týždeň užívania som nepociťoval takmer nič, ale to nie je nič výnimočné ak sa jedná o doplnky výživy, ktoré môžete zakúpiť bez predpisu. Takže pokračoval som druhým týždňom, kedy sa začali prejavovať prvé pozitíva. Erekcia bola o niečo lepšia, moja výdrž v posteli, ak aj bola o niečo dlhšia, tak som to ani nepostrehol. Po dvoch týždňoch som ich vysadil, a čakal som, či dosiahne nejaké výsledky aj po vysadení ako to sľubuje výrobca. Na začiatku prvé 2 – 3 dni bol sex ešte kvalitnejší, následne efekt nadobro vyprchal. Toľko k reklame.

V prípade, ak  potrebujete riešiť vašu erekciu dlhodobo , vyskúšajte overený a už spomínaný eJoy, prípadne Zerex, ktorý radou svojich produktov smeruje určite cielenejšie k problémom s erekciou. Zerex Klasik je najlepšie užívať pred sexom (hodinku až dve), účinne zlepšuje erekciu a tvrdosť penisu. Zerex Ultragold je zase určený na každodenné dlhodobejšie užívanie – erekcia je kvalitnejšia naozaj dlhodobo. Zerex Extralong taktiež k rýchlemu užitiu pred sexom – jeho prioritným zameraním však je oddialenie mužského vyvrcholenia.

Aby som bol objektívny. Zloženie Arginmaxu je určite 100 % – bezpečné a nezávadné. Keďže je to doplnok výživy nemôže nahradiť pestrú stravu, iba dopĺňa váš jedálniček a vhodne tak stimuluje niektoré telesné pochody v tele. Podporuje tým lepšie fungovanie vašich pohlavných orgánov.

Čo stojí a ArginMax výhodne kúpiť

ArginMax je na trhu v dvoch variantoch:

ArginMax Forte pre mužov

ArginMax Forte pre mužov

 • základné balenie obsahuje 45 tabliet za 36,70 €  (1 tableta vás tak bude stáť 0,82 €, 1 dávka (3 tablety) 2,45 €)
 • väčšie balenie obsahuje 90 tabliet za 57,10 €  (1 tableta vás tak bude stáť 0,63 €, 1 dávka (3 tablety) 1,90 €)
 • Kúpiť ArginMax Forte pre mužov na ✅ Lieky24.sk

 

ArginMax Forte pre ženy

ArginMax Forte pre ženy

 • je dostupné iba v balení po 45 tabliet za cenu 36,70 €
 • ArginMax Forte pre ženy má podobný účinok ako u mužov, zvyšuje chuť na sex a zlepšuje prekrvenie intímnych partií
 • zloženie účinných látok je úplne rovnaké ako pri mužskom variante
 • Kúpiť ArginMax Forte pre ženy na ✅ Lieky24.sk

ArginMax dostanete kúpiť ako v lekárni, tak i online na internete. Ak ho kupujete na internete, dbajte na to, aby ste si ho objednávali iba u overených predajcov. Nie je viazaný na lekárky predpis.

Zhrnutie na záver

Ak máte problémy s erekciou, je ArginMax dobrou voľbou. Teda, aspoň ním nemáte čo pokaziť. Jednoducho nečakajte zázraky a riešenie na počkanie. Vhodnou alternatívou je voľne prístupný a čoraz populárnejší eJoy. Čo ma tiež zaujalo je, že ArginMax nezabúda na ženy, pričom tento produkt má podobné účinky ako u mužov – zvýšenú chuť na sex, lepšie prekrvenie pohlavných orgánov. ArginMax Forte pre mužov i pre ženy je riadne certifikovaný a svojou celkom prijateľnou cenou určite stojí za vyskúšanie.

Alternatíva ArginMaxu – čo odporúčam JA?

ArginMax je známy prípravok a skúsilo ho už veľa mužov. Otestoval som ho aj ja.  Ak na vás ArginMax fungoval aspoň trochu, tak Vám odporúčam vyskúšať 🇬🇧 Britskú novinku eJoy . Má pestrejšie a agresívnejšie zloženie, balenie vám vydrží dlhšie a môžete ho užívať aj dlhodobo (pre dlhodobé zlepšenie erekcie). Môžete skúsiť aj Zerex, Vimax. Na každého muža výživové doplnky pôsobia trochu inak.

Chcem DLHODOBO zlepšiť erekciu
Kategórie: Podpora erekcie a Tabletky na erekciu. Značky: Erekcia, Libido, Potencia, Sexuálne problémy mužov, Stoporenie, a Tabletky.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *