Penidrol Max - recenzia, skúsenosti

Recenzia na Penidrol max, tabletky na zväčšenie penisu – účinkuje, alebo neúčinkuje?

Je naozaj reálne zväčšiť penis pomocou tabletiek, alebo iných vychytávok ako sú gély, maste či dokonca náplaste? Otázka znie síce jednoducho, odpoveď už taká jednoznačná nebude. V penise sa totiž nachádzajú toporivé telieska, ktoré majú svoju kapacitu a tá sa sexuálnou nečinnosťou, alebo vekom postupne zmenšuje. Aktívne látky obsiahnuté v niektorých doplnkoch na erekciu podporujú silnejšie prekrvenie a zvýšenie kapacity týchto teliesok a penis tak počas erekcie môže byť skutočne o niečo väčší. Nečakajte však zázraky, maximom sú 2 centimetre naviac. Penidrol Max sľubuje zväčšenie o neuveriteľných 7 cm. V tejto recenzii sa okrem iného dozviete, či to môže byť pravda aj na základe mojich vlastných skúseností.

Účinky sľubované výrobcom

Nedopátraný výrobca a nedôveryhodná predajná stránka, čo k tomu viac dodať. Podľa informácií uverejnených na tejto stránke sa dozviete, že užívaním Penidrol Max docielite:

 • zväčšenie penisu o viac ako 7 centimetrov a to bezohľadu na to, aká bola jeho pôvodná veľkosť (aj vy si myslíte, že z 8 cm „velikána“ vyčarujete 15 cm priemer?)
 • okamžitý účinok už po užití prvej tablety (aj vy si myslíte, že je v moci rastlinných zložiek prípravku dosiahnuť okamžitý efekt, hlavne keď všetci veľmi dobre vieme, že podobné doplnky výživy majú želaný účinok až pri dlhodobom užívaní?)
 • nielen zväčšenie vášho pohlavného údu, ale i zlepšenú erekciu + posilnené libido
 • že otvoríte jedno balenie a zistíte, že ho nemôžete vrátiť ani keby ste chceli, pretože vám síce výrobca sľubuje v prípade vašej nespokojnosti vrátenie peňazí, ale len ak ho vrátite neotvorené…

Zloženie

Samozrejme nikde nie je uvedený presný obsah účinných látok, dozvieme sa akurát aké výťažky rastlín obsahuje:

 • Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) – zelená „viagra“, podporuje sexuálnu aktivitu a plodnosť, podporuje tiež prirodzenú tvorbu pohlavných hormónov v tele (viac o Kotvičníku)
 • Saw palmetto (Serenoa repens) – výťažok z bobúľ palmy plazivej, vynikajúce na prostatu, i na sexuálne dysfunkcie (viac o Saw palmetto)
 • Maca (Lepidium meyenii) – vysoká výživová hodnota rastliny, dobrá na mužskú potenciu a výkonnosť (viac o Maca)
 • Ženšen (Panax ginseng) – asi najznámejšia liečivá bylina, veľmi využívaná hlavne v tradičnej ázijskej medicíne (viac o Ženšene)

Dávkovanie a užívanie

Odporúčané dávkovanie je 1 tableta denne. Nikde však nenájdete bližšiu špecifikáciu kedy ju najlepšie užívať – po jedle/pred, ráno/večer, aká je maximálna dávka, či môžete pri predávkovaní očakávať nepriaznivé účinky, a podobne.

Vzhľadom na jeho predpokladané zloženie ho však osobám so srdcovocievnymi problémami neodporúčam užívať, respektíve až po konzultácii so svojim lekárom. Určite tiež nie je vhodný pre tehotné a dojčiace matky a osoby mladšie ako 18 rokov.

Cena a dostupné balenia

počet tablietaký by mal byť výsledokcena
základná verzia
(štartovacie balenie)
30 tabliet (na jeden mesiac)penis väčší o 2 – 4 cm49 €
rozšírená verzia
(ekonomické balenie)
90 tabliet (na tri mesiace)penis väčší o 4 – 6 cm79 €
maximálna verzia
(odporúčané balenie)
180 tabliet (na šesť mesiacov)penis väčší o 6 – 8 cm109 €

Moje skúsenosti s Penidrol Max

Penidrol Max - cena, skúsenostiZistiť potrebné informácie o tomto prípravku je takmer nemožné. Okrem neuveriteľného množstva vychvaľujúcich, ale nič nehovoriacich viet sa o reálnom prípravku nedozviete zhola nič. Penidrol Max (tak ako jeho príbuzní – napríklad Penirium, Erectic Plus…) je ako cez kopirák ponúkaný na rôznych internetových stránkach, na ktorých očividne zapracoval google translator. Hrubé chyby, nelogické vety a slovné spojenia. Očividne sú všetky poľskej proveniencie.

Z diskusií na internetových fórach vyberám za všetky tento:

…Můžu jen potvrdit. Je to podvod a tahání peněz. Už nemůžu ani napsat příspěvek na stránky, které Penidrol Max propagují. Vyzkoušel jsem 3-měsíční kúru a co myslíte? NIC, velké nic a znova nic. Jen jsem přišel o peníze. Dějte to vědět každému…“

A ako prebiehal môj vlastný test s Penidrol Max? Objednal som si základné balenie na jeden mesiac, nie viac, pretože prípravok sľubuje 2 až 4 centimetrový nárast už po 30 dňoch užívania. Dokonca som si pri jeho užívaní dal naozaj záležať a bral ho poctivo každý deň v tom istom čase – vždy ráno a nalačno. Tiež som sa zdržal akéhokoľvek alkoholu a ťažkých jedál, ktoré by, dajme tomu, mohli skresliť reálny výsledok.

Pozor! Výsledok môjho testu sa rovnal veľkej nule! Žiadne zmeny som na svojom pohlavnom úde počas erekcie ani v pokojnom stave nezaznamenal. Erekcia sa mi možno zdala o niečo lepšia, ale za tie peniaze nie adekvátne – na to existujú určite lepšie prírodné prípravky (eJoy, Zerex, Vimax).

Lepšia alternatíva

Zväčšovanie penisu je veľmi ošementná záležitosť. Jedinou reálnou metódou zväčšenia je chirurgický zákrok, ktorého sa však mnoho mužov obáva a iste majú prečo. Je to invazívny zákrok, pri ktorom sa môžu poškodiť iné dôležité sexuálne funkcie a vzniknúť poruchy (napríklad problémy s erekciou). A čo ostatné spôsoby? Vedzte, že zázračné pilulky na zväčšenie jednoducho neexistujú (určite nie o 7 cm).

💊Vimax – tabletky z Kanady

VimaxZatiaľ jedinú pozitívnu skúsenosť čo sa týka ozajstného zväčšenia som mal s prípravkom Vimax, kde rozdiel pri erekcii bol okolo 1,5 centimetra. Viem, že sa to bude niekomu zdať málo, ale takmer 2 cm navyše tiež potešia. Len tak mimochodom, Vimax je výborný hlavne na erekciu a zvýšenie chuti na sex.

Prečo užívať radšej Vimax:

 • overená kvalita: u nás sa predáva už viac ako 15 rokov
 • pretože nesľubuje nič navyše, ponúka reálne možnosti zlepšenia sexuálneho zdravia muža
 • pretože 1 až 2 centimetre navyše vždy poteší

Chcem skúsiť Vimax

💡 TIP: Zaujíma vás Vimax? Prečítajte si recenziu…

Zhodnotenie na záver

Je naozaj na pováženie, čo všetko sú chlapi pre zväčšenie svojej mužnosti urobiť. Jedným z takýchto nepremyslených činov je aj kúpa takéhoto pofidérneho prípravku. Stačí, že ponúka zväčšenie o 7-8 cm, pár pochvalných komentárov a človek zaberie. Objedná si ho a potom, poviem to narovinu, padne na hubu.

Určite nekupujte prípravok, pri ktorom sa neviete dopátrať k jeho výrobcovi, nepoznáte jeho presné zloženie a neviete či je vôbec na Slovensku schválený a zaregistrovaný. Ja odporúčam užívať iba tie prípravky, ktoré sú riadne otestované a majú za sebou výrobcu, ktorý sa za svoj výrobok nehanbí.

Kategórie: Zväčšenie penisu. Značky: Dĺžka penisu, Penis, Sexuálne problémy mužov, Tabletky, a Zväčšenie penisu.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *