Penirium - recenzia, skusenosti

Otestoval som Penirium – tu sú skúsenosti s účinkami a kompletná recenzia

Penirium je prípravok pre mužov, ktorý má zväčšovať penis. Je to ale naozaj tak? Keďže je každý chlap náchylný uveriť najrôznejším reklamám propagujúcich zaručené metódy na zväčšenie penisu, rozhodol som sa ho vyskúšať aj ja. V tejto recenzii vám najprv uvediem výrobcom sľubované účinky prípravku, jeho zloženie, dostupnosť a cenu. A naopak – naozaj dosiahnuté výsledky po mojom dobrovoľnom testovaní.

Účinky sľubované výrobcom

Neznámy výrobca sľubuje užívaním tohto výrobku nárast penisu až o 7 cm. Neskôr sa v texte na webstránke môžete dočítať, že to môže byť dokonca až 7,5 cm. A nejde len o predlženie, vraj dokáže zväčšiť aj jeho obvod o 2,5 cm. Tiež doslova uvádza, že erekcie budú silnejšie a až 3x narastie vaša sexuálna schopnosť (o tomto výroku si môžete spraviť názor sami, sú to totiž ničnehovoriace frázy).

Ak čítate výroky výrobcu aj naďalej, dozviete sa, že účinok je okamžitý. Tu si dovolím povedať, že je to klam, pretože uvedený popis účinku Penirium na ich stránke je vlastne popis účinku Viagry (zvýšený prítok krvi do toporivých telies).

Výrobca neuvádza žiadne vedľajšie účinky, ale pri zvyšovaní prítoku krvi sa môžu prejaviť problémy so zvýšeným krvným tlakom, najčastejšie bolesť hlavy.

Zloženie

V zložení tohto prípravku na zväčšenie pohlavného údu nájdeme zložky, ktoré sú známe svojimi účinkami skôr na erekciu (určite nie na zväčšenie penisu). Uvádzam len predpokladané zloženie, obsah jednotlivých látok v tablete mi totiž nie je známy. Jednoducho tam nebol.

  • Maca (Lepidium meyenii)
  • Ženšen (Panax ginseng)
  • L-Lyzín
  • L-Arginín

Všetko zložky, s ktorými sa môžeme stretnúť v prípravkoch na zlepšenie erekcie. Majú overené pozitívne účinky na problémy s erektilnou dysfunkciou. Ďalej obsahuje:

  • Brusnicu veľkoplodú – kľukvu (Vaccinium macrocarpon)
  • Sladké drievko (Glycyrrhiza glabra)
  • Smilax lekársky (Sarsaparilla veracruz)
  • extrakt z Tekvicových semienok (Cucurbita pepo)
  • zinok
  • L-Karnitín

Dávkovanie a užívanie

Dávka odporúčaná výrobcom je 1 tableta denne, ktorú je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Efekt by mal nastúpiť po dlhodobejšom užívaní. Pravdou je, že sex môžete mať vo všeobecnosti intenzívnejší, efekt zväčšenia penisu je však minimálny.

Mne sa osvedčil Vimax, ktorý svojimi účinkami i cenou Penirium bohato predčil. Prečítajte si moju recenziu o Vimaxe.

Cena a dostupné balenia

Cena za jedno balenie Penirium je 37 €. V balení je 15 tabliet, čo znamená, že denná dávka vás vychádza na 2,47 €. Pri dlhodobom užívaní, napríklad 3 mesiace, vám užívanie týchto tabliet odľahčí peňaženku až o 222 €.

Penirium je možné zakúpiť jedine online na internete, hľadať v lekárňach je zbytočné – určite ho tam nenájdete.

Moje skúsenosti s Penirium

Po online objednávke mi tablety prišli dosť rýchlo, a to aj napriek tomu, že boli objednávané zo zahraničia. Celkovo som si objednal 2 balenia, ktoré som užíval jeden mesiac. Pri užívaní som dodržiaval pokyny od výrobcu. Každé ráno pred raňajkami som užil jednu tabletu a zapil riadnym dúškom vody. Ako pri každom skúšaní prípravkov na erekciu som dodržiaval správnu životosprávu. Je to nevyhnutné už len z toho dôvodu, aby som objektívne vedel posúdiť účinnosť tohoktorého skúšaného prípravku.

Počas prvých dvoch týždňov som nepociťoval žiadne účinky, o zmene veľkosti môjho penisu ani nehovoriac. V priebehu tretieho týždňa bola moja erekcia o niečo silnejšia, s veľkosťou sa stále nič nedialo (pravidelne merané v stoporenom i pokojnom stave).

Môžem prehlásiť, že mesačné užívanie Penirium nemalo u mňa žiaden vplyv na veľkosť penisu. Očakával som aspoň nejaký centimeter, ktorý je možné dosiahnuť tabletami, ale že sa neprejaví žiaden merateľný efekt, to bolo skutočným prekvapením (a hlavne za tie peniaze).

Vimax - tabletkyLepšia alternatíva – 🔝 Vimax

Pokiaľ chcete spojiť príjemné s užitočným, to jest mať lepšiu a stabilnejšiu erekciu plus dosiahnuť zväčšenie penisu do dvoch centimetrov, môžete siahnuť po osvedčenom kanadskom super prípravku 🇨🇦 Vimax.  Mne osobne 3 mesačná kúra Vimaxom zväčšila penis o 1,5 cm a zlepšila erekciu  (bol „tuhý ako skala“ počas celého pohlavného styku). A cena? Pre porovnanie, celá trojmesačná kúra s Vimaxom ma stála len 108 € (trojbalenie, počet tabliet 90). Chcem vedieť viac…

💶 cena → 44 € (1 balenie)
🍽 dávkovanie → 1 tableta denne

Chcem 3 mesačnú kúru zväčšenia

Zhodnotenie na záver

Penirium – prípravok na zväčšenie penisu? Určite nie. Teda aspoň u mňa. Pri všetkých umelo generovaných pochvalných príspevkoch na nete som nič iné ani neočakával. Veľkú dôveru v prípravok mi nedal ani pochybný text uvedený na oficiálnej stránke, či neschopnosť dopátrať sa k výrobcovi. Predpokladám, že je to ten istý, ktorý má „na svedomí“ aj Erozon Max. Predajca jednoducho nespĺňa zákonom stanovené povinnosti už na svojej stránke.

Aký je oficiálny názov firmy vyrábajúcej tejto produkt? Neviem. Takto som si potom nedokázal overiť v obchodnom registri či má vôbec povolenie vyrábať a následne aj distribuovať výrobky ako sú prírodné doplnky výživy. A ako môžete reklamovať dodaný výrobok ak neviete, kde sa máte v prípade problému obrátiť? Kde? Na akú adresu? Určite je to neštandardný spôsob predaja.

Penirium nie je žiadny zázrak, nefunguje tak, ako proklamuje jeho výrobca. Ak chcete zväčšiť penis naozaj, musíte ísť pod nôž. Jednoducho príroda nepustí. Ak chcete aspoň malú zmenu (zväčšenie cca 1,5 cm), skúste 3 mesačnú „kúru“ kanadskou bombou Vimax, ktorý taktiež zlepšuje výkony v posteli a erekciu.

Kategórie: Zväčšenie penisu. Značky: Dĺžka penisu, Penis, Sexuálne problémy mužov, Tabletky, a Zväčšenie penisu.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *