Erexan

(1 recenzia zákazníka)

24.90

Tabletky na slabú erekciu značky Erexan sú určené na posilnenie tvrdosti penisu a priaznivo vplývajú na celkovú potenciu. Účinok Erexanu potvrdzujú stovky spokojných užívateľov a ich partneriek.

Popis

Erexan, viac ako tvrdá erekcia

Trápi vás problém s erekciou? Nemáte chuť na sex? Stáva sa že nie ste spokojný s dĺžkou pohlavného styku? Zlyhávate niekedy v posteli? Váš penis nie je dostatočne hrubý a dlhý? Ak ste odpovedali na niektorú z týchto otázok kladne a chcete vylepšiť váš sexuálny život, vaše ťažkosti vám pomôže vyriešiť Erexan – silný partner pre mužov ktrí chcú zlepšiť svoju potenciu a sexuánu výkonnosť.

Poruchami potencie trpí na slovensku až 40% mužov nad 40 rokov. Dnes už je boj proti slabej erekcii veľmi jednoduchý a rýchly. Nemusíte dlhodobo užívať žiadne lieky a pilulky na zlepšenie erekcie. Bohato postačí, ak pár minút pred sexom užijete 1-2 kapsule Eraxanu.

Erexan je overený prípravok ktorý vám prináša dlhotrvajúcu a tvrdú erekciu, aby ste v sebe znovu pocítili ten výbuch sily.

Čo Erexan obsahuje a ako funguje

Erexan obsahuje vyvážený súbor molekúl a látok prírodného pôvodu. Objemové pomery každej zložky sú presne určené a každá zo surovín má v produkte svoje nenahraditeľné miesto. Je mnoho príkladov, kedy farbivá a chemické konzervanty znížili prospešnosť finálneho výrobku. Erexan preto neobsahuje žiadne zbytočné prídavné látky. Aminokyselina L- Arginín je základnou molekulou v boji proti slabej erekcii. Arginín okrem toho zlepšuje produkciu a kvalitu spermií ako aj mužskú potenciu. Najväčšou výhodou L-Arginínu je to, že sa podieľa na tvorbe oxidu dusného v organizme. Oxid dusný pomáha uvoľniť hladké svalstvo a najmä cievy vedúce do penisu. To umožňuje aby bol penis dostatočne napumpovaný krvou. Čím viac krvi sa do penisu dostane, tým je tvrdší a väčší.

Ďalšia dôležitá zložka Erexanu je L – citrulín. Ten zaisťuje, aby bola hladina L- Arginínu v bunkách stabilná. Zabezpečuje sa tým, že penis vydrží stoporený dlhú dobu a je opticky väčší a dlhší. L-Citrulín napomáha vzniku energie a ovplyvňuje využívanie kyslíka čím sa zážitok zo sexuálneho styku ešte prehlbuje.

Na dôkladnom prekrvení penisu sa podieľa aj aminokyselina L-Lysin. To sa prejavuje na kvalitnejšej erekcii a intenzívnejšom uspokojení z pohlavného styku. Osoby s dobrou hladinou L-Lysinu sú schopné podávať opakovane lepšie sexuálne výkony, pretože sa táto aminokyselina podieľa na vzniku hormónov ovplyvňujúcich čas potrebný na regeneráciu po sexuálnom akte.

Koncentrovaný Tribulus Terestris je stimulant ktorý ovplyvňuje hladinu mužského pohlavného hormónu- testosterónu. Testosterón ovplyvňuje fyzickú silu a výkonnosť, ale v prvom rade sexuálnu žiadostivosť a schopnosť mať erekciu. Aby bola produkcia testosterónu podporená ešte viac, Erexan obsahuje aj ďalšiu dôležitú aminokyselinu L- Ornytin ktorá stimuluje jeho vylučovanie. Tým vieme dosiahnuť dlhšiu výdrž a odstrániť ťažkosti s predčasnou ejakuláciou.

Koncentrovaný extrakt rastliny MACA zaistí vznik energie pre orgazmus aj pre celý milostný akt. MACA má tiež vynikajúce výsledky pri riešení problémov s prostatou, s nedostatočnou tvorbou spermií, impotenciou alebo slabou erekciou.

1 recenzia k Erexan

  1. Redakcia

    Spolu so Zerexom patrí k tomu najlepšiemu, či so na Slovensku môžete kúpiť. Perfektné zloženie, kopec kladných reakcií. Jediná nevýhoda je nutnosť dlhšieho užívania (aspoň 2 týždne).

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *