Climax Control - skúsenosti, recenzia

Recenzia Climax Control na predčasnú ejakuláciu – funguje?

Climax Control je prírodný doplnok výživy na problémy s predčasnou ejakuláciou. Predčasnou ejakuláciou v súčasnosti trpí takmer tretina mužov v pohlavnej dospelosti. Iba minimum z nich je ochotných s týxmto problémom zájsť za lekárom. A tu sa otvára priestor pre prípravok, ktorý pomáha s predčasným výronom semena a to dlhodobo. V tejto recenzii vám predstavím Climax Control takpovediac z každej strany – aké účinky má podľa výrobcu, aké je jeho zloženie, dávkovanie, v akej forme je dostupný a v akej cene.

Climax Control kupujte len cez oficiálnu stránku

Climax Control - baleniePopulárne prípravky, medzi ktoré patrí aj  Climax Control, odporúčam kupovať výhradne na oficiálnom webe . Vyhnete sa tak nebezpečenstvu zakúpenia nepravého výrobku pochybného pôvodu a kvality.

💡 TIP: Vždy odporúčam nákup najväčších balení, pri ktorých sa absolútne maximalizuje úspešnosť účinkov. Ak vám záleží na oddialení ejakulácie, skúste „odporúčaný balíček“, alebo balíček „maximálny účinok“.

Oficiálna stránka Climax Control Slovensko

Účinky uvádzané výrobcom

Climax Control podľa výrobcu svojmu užívateľovi zabezpečí

 • lepšiu výdrž v posteli a adekvátny výkon
 • menej stresu z predčasnej „nehody“, viac precítenia a potešenia zo sexu
 • pevnejší a úprimnejší partnerský vzťah

Ak aj zoberieme do úvahy reklamný nádych týchto výrokov, prípravok je naozaj na prírodnej báze, a jeho dlhodobým užívaním by sa výsledok mal dostaviť. Climax Control neobsahuje žiadne škodlivé látky a nemá žiadne vedľajšie účinky.

Jeho bezpečnosť ako doplnku stravy je zabezpečená aj tým, že je notifikovaný na UVZSR. To, že je bez vedľajších účinkov znamená, že to platí hlavne pre zdravých mužov. Pokiaľ máte vážnejšie zdravotné problémy, beriete iné lieky alebo ste alergický na nejakú zložku prípravku, o jeho užívaní sa radšej poraďte so svojim lekárom aby ste predišli zbytočným problémom.

Zloženie

Ako som už spomínal, zloženie Climax Control je prírodné, s vhodnou kombináciou a vyváženosťou účinných látok:

 • Tribulus terrestris – Kotvičník zemný, silné afrodiziakum, podpora tvorby testosterónu (čítaj viac o Kotvičníku)
 • L-Arginín – dôležitá aminokyselina s vplyvom na erekciu
 • Griffonia simplicifolia – extrakt zo semien, súčasť prípravkov na chudnutie
 • Euterpe oleracea – Acai, zlepšuje sexuálnu výkonnosť a trávenie
 • Glycyrrhiza glabra – Sladké drievko, napomáha pri látkovej premene, má vplyv na tvorbu hormónov
 • Cucurbita pepo – Tekvica, prospešná pre zdravé sexuálne zdravie muža intímne zdravie muža a jeho prostaty (problémy s prostatou môžu byť jedným z dôvodov predčasnej ejakulácie)
 • Vaccinium macrocarpon – Brusnice, napomáha pri problémoch s prostatou (problémy s prostatou môžu byť jednou z príčin predčasnej ejakulácie)
 • Pyridoxín – súčasť vitamínu B6, pôsobí proti kŕčom a močopudne
 • Vitamín B9 – alebo kyselina listová (folová), súčasť látkovej premeny bielkovín

Cena a dostupné balenia

Climax Control - samostatné balenieSmostatné balenie

 • cena „samostatného balenia“ so 60 kapsulami stojí 35 € (mesačná kúra)
 • cena za jednu dávku (2 kapsule) vás tak vychádza na 1,16 €

Pozrieť základné balenie v shope…

 

Climax Control - odporúčaný balíčekOdporúčané balenie

 • cena „odporúčaného balíčka“ Climax Control so 120 kapsulami + 60 kapsulami Vigraxu (ten slúži na zlepšenie erekcie) stojí 75 € (dvoj-trojmesačná kúra)
 • cena za jednu dávku (2 kapsule) vás tak vychádza na 0,83 €

Pozrieť odporúčané balenie v shope…

 

Climax Control - maximálny účinokBalenie s maximálnym účinkom

 • cena balíčka s „maximálnym účinkom“ s 360 kapsulami stojí 105 € (polročná kúra+2 mesiace)
 • cena za jednu dávku (2 kapsule) vás tak vychádza na 0,58 €

Pozrieť balenie s maximálnym účinkom v shope…

 

Odporučené dávkovanie a užívanie

Odporúčaná dávka na deň sú 2 kapsule. Kapsule podľa odporučenia výrobcu užívajte vždy pred jedlom – jednu ráno a jednu večer. Nástup účinku je samozrejme individuálny, každý organizmus reaguje na prijímané látky odlišne (i keď len v minimálnej miere). Tiež je potrebné rozlišovať užívateľov podľa veku, kondície či životného štýlu. Maximálny účinok je možné dosiahnuť v priebehu tretieho až štvrtého mesiaca od začiatku užívania. Produkt je dostupný pre mužov od veku 18 rokov, je nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy.

💡 TIP: Ak vás Climax Control zaujal, pozrite si aj často kladené otázky.

Kde kúpiť Climax Control

Climax Control je možné kúpiť u oficiálneho predajcu, online – napríklad aj z pohodlia vašej obývačky. Doručenie prípravku je diskrétne v obale bez zbytočných reklamných polepov.

Moje skúsenosti a zhodnotenie na záver

Z uvedených údajov a skúseností iných užívateľov jednoznačne vyznieva, že Climax Control je vhodný prípravok na pomoc pri problémoch s predčasnou ejakuláciou. Ak trpíte týmto problémom odporúčam ho skúsiť. Malou nevýhodou je, že ho musíte užívať dlhšie, aby ste dosiahli uspokojivý výsledok. S vhodnou životosprávou to môžete dosiahnuť určite skôr.

V prípade, že potrebujete rýchlejšiu pomoc s predčasnou ejakuláciou a viac výdrže hneď a nie po pár mesiacoch skúste Zerex Extralong. Jeho zloženie je nastavené tak, aby ste pri sexe vydržali dlhšie a aby ste po ňom aj rýchlejšie zregenerovali a mohli pokračovať do ďalšieho kola.

VEDELI STE ŽE…

Climax Control - maximálny účinok… ak chcete užívať tabletky bez predpisu, výživové doplnky a chcete maximalizovať účinky,  je všeobecne odporúčané dlhodobé užívanie . To isté platí aj pri Climax Control.

‼️ Odporúčam užívať aspoň 2 mesiace, to sú 2 balenia, na oficiálnej stránke pomenované „odporúčané balenie“.  Je pravdepodobné, že pomocou tohoto balenia dokážete oddialiť svoju ejakuláciu a predĺžiť sex až o 10 minút . A to je veľmi zaujímavé vylepšenie!

Chcem oddialiť ejakuláciu
Kategórie: Oddialenie ejakulácie. Značky: Ejakulácia, Sexuálne problémy mužov, a Tabletky.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *