Zerex Megabalík

(3 recenzie zákazníkov)

115.00

VÝHODNÉ CENY

Zerex Megabalík MINI obsahuje 1x Zerex, 1x Zerex extralong a 1x Zerex ultragold v cene 115€. Ušetríte až 10% z bežnej ceny. V ponuke ešte výhodnejšie balíky MEDIUM a MAXI.

Popis

Výhodné balíky Zerex

Zerex Megabalík MINI obsahuje 1x Zerex, 1x Zerex extralong a 1x Zerex ultragold v cene 115€. Ušetríte až 10% z bežnej ceny. Zerex Megabalík MEDIUM obsahuje 2x Zerex, 2x Zerex extralong a 2x Zerex ultragold v cene 205€. Ušetríte až 20% z bežnej ceny. Zerex Megabalík MAXI obsahuje 3x Zerex, 3x Zerex extralong a 3x Zerex ultragold v cene 307€. Ušetríte až 30% z bežnej ceny.

Balenie a dodanie

Balík odosielame do 24 hodín od obdržania objednávky, doba dodania je maximálne 48hodín. Možnosť zaslania aj poste restante.

3 recenzie k Zerex Megabalík

  1. peterBA

    Kupujem namiesto Clavinu, lepsie aj dlhodobejsie ucinky, navyse Clavin mi (z nejakeho dovodu) horsie travilo. Ultragold uzivam dlhodobo, kazdy den, Klasik a Extralong podla potreby, ked sexujem. Spokojnost. Netreba vsak ocakavat horibilne vysledky, nie je to Viagra. Stoji to tiez nejake peniaze, ked na to nemate na to, tak si to proste nekupujte. Ak na to tych par desiatok € mesacne mate, tak rozhodne odporucam.

  2. okucinok

    Toto sa oplati kupovat len ked na vas Zerex ucinkuje. Na mna ucinkuje, kupoval som uz druhe megabalenie.

  3. Redakcia

    Ak chcete ušetriť a produkty Zerex na zlepšenie erekcie ste už užívali a vyhovujú vám, Megabalík je ideálne riešenie!

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Možno by sa Vám páčilo…