Ako dosiahnuť orgazmu u ženy

Ako dosiahnuť orgazmu u ženy – výber najlepších, overených tipov

Ako dosiahnuť orgazmu u ženy je otázkou mnohých mužov. Odpoveďou môže byť – erotogénne zóny a ukojená žena, dve časti rovnice, ktoré k sebe neoddeliteľne patria. Na ženskom tele sa totiž nachádza množstvo miest, ktorých dotýkaním či láskaním a bozkávaním svojej partnerke doprajete neuveriteľný zážitok. Pre mužov existujú väčšinou jediné erotogénne zóny, ktorými sa budú zaoberať – pošva, klitoris, prsia. Ostatné unikajú ich pozornosti. A to je škoda. V článku vás oboznámim aj s inými erotogénnymi zónami ženy a naučím vás ako ich stimulovať. Plus pár trikov na ženský orgazmus na záver.

Ako uspokojiť ženu

Je to jednuduché. Spoznajte a správne stimulujte jej erotogénne zóny už v rámci predohry a pokračujte plynule počas samotného pohlavného styku. Vaša partnerka tak dosiahne oveľa väčšie vzrušenie a intenzívnejšie pocity ako by ste to nerobili vôbec. Lenže. Každá žena je iná. To, čo pri jednej funguje perfektne, pri inej to s ňou nemusí urobiť doslova nič. Veľa závisí aj od toho, v akom je žena citovom rozpoložení, či sa cíti komfortne. Dosť zaváži aj to, či sa vo vašich očiach vidí ako zbožňovaná kráľovná.

Atmosféru večera teda dotvorte hudbou a vôňou, romantickými sviečkami či príjemným osvetlením. Spravte jej voňavú masáž po horúcom kúpeli a ponúknite jej nejaké afrodiziakum a dokonalý sex je priamo pred vami.

Erotogénne zóny ženy

Erotogénne zóny ženy

✅ Pošva, klitoris, prsia

Alebo „svätá trojica“. Najznámejšie a najsilnejšie erotogénne zóny ženy. Pre mužov zase najpríťažlivejšie miesta ženského tela. Jemná stimulácia pyskov ohanbia a dráždenie klitorisu dokážu ženu doviesť k úžasnému orgazmu. Ak k tomu pripojíte a nažhavíte aj bod G, máte vďaku svojej partnerky zaručenú a spraví pre vás doslova všetko. Prsia sú zase najobdivovanejšia erotogénna zóna. Ženské prsia rovná sa najväčší erotický symbol. Veľa pozornosti muž venuje hlavne bradavkám, no masírovanie a hladkanie pŕs u ženy dokáže vyvolať rovnako silné vzrušujúce pocity.

✅ Krk, šija, ramená a kľúčne kosti

Veľmi obľúbené miesta. Naozaj každá žena uvíta, keď jej pomasírujete krk či šiju. Sú to ohromne zmyselné časti ženského tela, ako stvorené pre bozkávanie a nežné dotyky. Intenzívne vlny vzrušenia dokážete vyvolať striedaním ľahších bozkov s tými vášnivejšími, nevyhýbajte sa saniu a stimulácii jazykom.

✅ Venušin pahorok a podbruško

Podbruško je vlastne spodná časť brucha ženy medzi jej pupkom a panvou. Veľmi citlivé miesto. Jemným hladením umocníte jej vzrušenie a dopomôžete k jej celkovému uvoľneniu. Pokračujte k oblasti triesel a určite nevynechajte Venušin pahorok. Je to miesto tesne nad ženskými genitáliami, ide o tukové tkanivo pokrývajúce stydkú kosť. Je to prirodzene ochlpená časť- kedysi. Dnes pekne vyholený a vydepilovaný nádherný kúsok ženského tela. Po genitáliách a prsiach najcitlivejší bod. Hladkaním a bozkávaním tohto miesta dostanete vzrušenie a ste krôčik od sexu. Žena je pripravená. Venušin pahorok je veľmi obľúbený aj v rámci tantrických masáží.

✅ Nohy a chodidlá

Nenájdete ženu, ktorá by odmietla masáž nôh. Ľahulinká masáž dokáže uvoľniť psychické aj fyzické napätie, zbaví únavy z celého dňa, prekrví končatiny a uvoľní lymfatický systém. Celkom dosť na takúto jednoduchú činnosť, čo poviete? Pripravte jej horúci kúpeľ s esenciálnymi olejmi a vonnými soľami. Teplá voda uvoľní svalstvo, prekrví pokožku a oleje ju zvláčnia a prevoňajú. Pustite sa do masáže v rámci predohry – rozvíjate tak vzájomnú dôveru a ženu pripravíte na vzrušenie.

✅ Ušné lalôčiky, viečka, ústa a pery

Ušné lalôčiky sú miesta, ktorých láskaním môžete priviesť ženu do extázy. Mädlite ušný lalôčik medzi palcom a ukazovákom, alebo ho jemne cmúľajte. Nezachádzajte však do jej ucha, môžete všetko pokaziť. S očnými viečkami je to podobné. Veľmi citlivé miesta, keď vám partnerka dovolí bozkávať privreté viečka, značí to, že je vám úplne odovzdaná a dôveruje vám. Čo povedať k ústam a perám. Tým to jednoducho celé začína. Bozkávanie, sanie a hryzkanie pier je vzrušením samo o sebe. Spomínate si ešte na tento svoj prvý intímny kontakt?

✅ Zadok (anál + hrádza)

Hoci zadok v sebe nemá toľko nervových zakončení, jeho hladenie je však pre vašu partnerku veľmi príjemné. A pre muža jeden z najsilnejších zrakových vnemov. Naopak análny otvor má citlivosti až nadmieru. Treba to skúšať. V otvorenom vzťahu, kde si partneri vzájomne maximálne dôverujú, môže stimulácia tohto bodu viesť až k neuveriteľnému vzrušeniu. Môžete však najprv začať hrádzou (alebo perineum). Predstavte si časť tela, ktoré sa nachádza medzi dvoma najerotogénnejšími miestami – pošvou a análnym otvorom. Je to tak, táto citlivá a silná zóna je priam predurčená na láskanie prstami či jazykom. Pre dokonalú rozkoš toto miesto jemne hlaďte krúživými pohybmi.

Ako erotogénne zóny správne stimulovať

Ako erotogénne zóny správne stimulovať

Tak, najzaujímavejšie a najcitlivejšie miesta ženy by sme už mali. Vieme kde sú. Teraz chýba už len maličkosť – ako správne stimulovať ženu aby sa vám odvďačila búrlivým orgazmom. Pekne po poriadku začneme hlavou. Hladkanie a masáž hlavy ženu uvoľnia až tak, že zabudne na všetky problémy a plne sa vám bude oddávať. Jej mozog a telo sa pripravuje na prichádzajúci zážitok. Súčasťou každej predohry by malo byť aj bozkávanie na krk – po nich sa vám žena v náručí doslova otvorí.

K vzrušeniu partnerky môžete prispieť aj bozkávaním vnútornej strany rúk od zápästí až po ramená. Žena totiž lepšie vníma vašu blízkosť a váš dych a už len to je pre ňu vzrušujúcim zážitkom. Ak už máte za sebou ruky, čo tak vnútorná strana stehien. Neviem či ste to už skúšali, ale jemné bozkávanie a stimulácia jazykom u nej vyvolávajú takmer triašku. Samozrejme, muž je už blízko jej intímnych partií a jeho mozog dostáva signál. Vzrušenie je „tutová“ záležitosť.

Možno má radšej ak jej hladkáte zadok a akoby náhodou navštívite aj iné citlivé partie. A poznáte niečo lepšie ako pohľad na vytvarované ženské pozadie? Ženy dokážu rýchlo dosiahnuť vzrušenie ak jej zadok hladíte, bozkávate, masírujete, hryzkáte či dokonca jemne plieskate.

Ak náhodou nie ste spokojní s odozvou na predošlé láskanie, prsia to zaručene zachránia. Je to klasická a zaručená erotogénna zóna. Sú ženy, ktoré láskaním pŕs a stimuláciou bradaviek dospejú bez akéhokoľvek iného podnetu až k orgazmu. Stačí len zapojiť vašu fantáziu a vynaliezavosť milí páni.

Pár trikov ako dosiahnuť orgazmu u ženy

Pár trikov ako dosiahnuť orgazmu u ženy

💡 Nakuknite do jej hlavy

Neuveríte, ale najpodstatnejšia časť vzrušenia sa odohráva v ženskej hlave. Myseľ dokáže len tak stopnúť orgazmus, oslabiť ho, či zničiť sex ešte predtým ako začne. Stres, negatívne myšlienky, nesústredenosť, pochybnosti o svojom partnerovi, vážne problémy v bežnom živote a podobne, môžu spôsobiť, že aj napriek správnemu dráždeniu žena orgazmus jednoducho nedosiahne. Preto ak ju dokážete uvoľniť do takej miery, že zabudne na okolitý svet, tak ste vyhrali.

💡 Orgazmus až po nejakej dobe

Ženská sexualita je zložitejšia ako tá naša mužská. Niekedy je žena schopná oddiaľovať sex až dovtedy, pokým sa naň nebude cítiť. A niektoré ženy orgazmus s novým partnerom proste nedosiahnu, udeje sa tak, až keď sa určitý čas poznajú. Takže ako sa hovorí, trpezlivosť ruže prináša.

💡 Kombinujte s fantáziou

Veľmi vzrušujúci zážitok dosiahnete ak budete zároveň hlboko v nej a k tomu ju budete dráždiť v oblasti klitorisu. Alebo si pomôžte a zaobstarajte pre jej klitoris vibračného stimulačného motýlika. Alebo sa v nej pohrajte klasickým vibrátorom a o ďalšie citlivé miesta sa postará partnerka sama. Možností je naozaj veľa. Stačí sa zamyslieť a ísť na vec otvorene bez zbytočného zahanbenia.

♀ TIP pre ženu: Zintenzívnite si pôžitok zo sexu

Aphrodisia G krém pre ženy na zintenzívnenie orgazmu

  • zaujímavý krém pre ženy Aphrodisia G
  • tento krém zvyšuje citlivosť intímnych miest žien
  • ideálny pre rýchlejšie a intenzívnejšie vzrušenie
  • vhodný, ako je problém dosiahnuť vaginálny orgazmus
  • u ženy zvyšuje chuť na sex

⭐️ Overené riešenie na vlastných skúsenostiach s partnerkou.

Chcem vedieť viac o Aphrodisia G kréme

💡 TIP: Prečítajte si aj moje skúsenosti s Aphrodisia G krémom.

♂ TIP pre muža: Zlepšite si erekciu, nech je tvrdý ako skala

eJoy - erekcia na dosah za dobrú cenu

  • voľnopredajný prípravok eJoy na podporu tvrdej erekcie
  • pomáha zvyšovať chuť na sex a podporuje libido
  • prispieva k predĺženiu pohlavného styku
  • pozitívne pôsobí na prostatu
  • ideálny pre mladších aj starších mužov

⭐️ Overené riešenie, ktoré sám dlhodobo využívam.

Chcem vedieť viac o eJoy

💡 TIP: Prečítajte si aj moje skúsenosti s tabletkami eJoy.

Kategórie: Uspokojenie ženy. Značky: Bod G, Orgazmus, Predohra, Sexuálne problémy mužov, a Sexuálne problémy žien.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *