Bod G u ženy

Ako nájsť bod G u ženy, ako ho stimulovať pre dokonalý orgazmus

Viete, že ženský bod G má už viac ako 60 rokov? Teda jeho objavenie aby som bol presnejší. Skutočnosť, že ženy sú schopné dosiahnuť orgazmus a dokonca aj ejakuláciu intenzívnou stimuláciou určitého bodu vo vnútri pošvy je vedecky potvrdená. Toto miesto v prednej časti pošvy sa nazýva aj G-spot (anglicky) či Gräfenbergov bod na počesť nemeckého gynekológa, ktorý prvý upozornil na erotický význam tohto miesta. Čo je to vlastne bod G? Ako ho nájsť a správne stimulovať? Čítajte ďalej a dozviete sa všetko potrebné k tomu, aby ste dokázal svoju partnerku priviesť k fantastickému orgazmu.

Čo to je bod G

Ženský bod G je vlastne ekvivalent mužskej prostaty. Je veľký asi ako menšia minca zo špongiovitého tkaniva, ktoré sa od okolitého tkaniva líši – je drsnejšie. Keďže stimuláciou je schopný navrieť je potom aj ľahšie rozpoznateľný.

Konkrétne: bod G je zhluk nervového tkaniva pri močovej trubici na prednej strane pošvy za lonovou kosťou. Nachádza sa teda medzi lonovou kosťou a krčkom maternice, alebo inak – štyri, štyri a pol centimetra od pošvového vchodu.

Ako nájsť bod G u ženy

G bod najlepšie nájdete, keď je vaša partnerka aspoň trochu vzrušená. Môžete vniknúť ukazovákom alebo prostredníkom do jej vagíny tak hlboko ako to len pôjde. Ohnite prst smerom k sebe (k jej brušku) a posúvajte ho smerom von z vagíny až pokým nenatrafíte na drsnejšiu oblasť. Našli ste? Že si nie ste stále istý? Ok. Skúste tento nejasne hmatný bod hľadať podľa pocitov, ktoré vo vašej partnerke vyvolá mierny tlak prstov. Väčšina žien hľadanie popisuje ako príjemný pocit, niektoré však toto dráždenie popisujú ako značne nepríjemné a hlavne spojené s nutkavým pocitom na močenie. Pri intenzívnom stimulovaní už v priebehu minúty bod G dokáže navrieť až do veľkosti väčšej fazule. Neskôr často dochádza k orgazmu veľkej intenzity s možnou ženskou ejakuláciou.

Ako nájsť bod G u ženy

Ako nájsť bod G u ženy – podrobný rozpis

💡 Odporúčame: Výborný článok na túto tému je aj Bod G – ako ho nájsť u žien a ako u mužov zo stránky Erekcia.guru.

Ako ho stimulovať

Neexistuje rovnaká šablóna ako správne stimulovať bod G, presne tak ako neexistuje rovnaká žena. Každej žene sa totiž pri sexe páči niečo iné a tak je to i pri objavovaní a dráždení bodu G. Každá ho má totiž trochu iný a na inom mieste. Hoci ide len o nejaké centimetre. Hlavne nebuďte príliš dychtivý až agresívny a meňte svoj štýl a intenzitu stimulácie pokiaľ nenájdete ten správny rytmus, ktorý vašej partnerke vyhovuje najviac.

💡 TIP: Skúste doslova klopkať na objavené miesto, ale samozrejme jemne. Alebo vyskúšajte erotické pomôcky. Vibrátor na bod G spoznáte podľa toho, že je o niečo drsnejší a viac zahnutý ako klasický. Veľký výber pomôcok, aj na stimuláciu ženského bodu G, nájdete v každom lepšom sexshope.

Ak je váš penis „správne“ zakrivený, tak ste vlastne vyhrali. Pri sexe sa tak dotýkate priamo najcitlivejšieho miesta ženskej vagíny. Ale ani rovnejší penis nie je bez šance zabodovať, stačí skúšať a hľadať polohy, pri ktorých vaša partnerka ten svoj vaginálny orgazmus naozaj dosiahne.

Dokonalá stimulácia bodu však závisí aj od ďalších faktorov. Jedným z nich je aj vek vašej partnerky. Hovorí sa, že čím je žena staršia, tým viac a lepšie pozná svoje telo a svoju sexualitu už má dávno prebádanú. Súvisí to však aj so ženským pohlavným hormónom – estrogénom. Ženy do tridsiatky, teda na začiatku svojej pohlavnej dospelosti, majú hladinu tohto hormónu vyššiu. To zapríčiňuje, že steny vo vagíne sú o niečo hrubšie, čím stimulácia bodu G nie je práve najdokonalejšia. Neskôr, v dôsledku nižšej produkcie estrogénu sa steny stenčujú a orgazmus dosiahnutý stimulovaním bodu G sa stáva oveľa prístupnejším.

Bod G a análny sex

Škoda, že sa mnoho žien tomuto sexu vyhýba. Je to veľmi intímny zážitok. Pri ňom je totiž možné bod G stimulovať lepšie a následný orgazmus, ktorý pri ňom žena môže dosiahnuť je hotovým zážitkom pre celé telo. Žena však musí veriť svojmu partnerovi, že sa bude prejavovať maximálne ohľaduplne a hlavne ju nebude do ničoho nútiť. Inak je to zbytočné a pokiaľ sa žena dokonale neuvoľní, tak aj bolestivé.

💡 TIP: Pre análny sex určite odporúčam účinnú lubrikáciu. Osobne používam SLIDE4EVER Silicone Lube 150ml lubrikačný gél na silikónovej báze. Chcem vedieť viac…

Bod G a ženský orgazmus

Väčšina žien vie vyvrcholiť pomocou stimulácie klitorisu a orgazmus je naozaj skvelý, ale nemá až takú intenzitu ako ten, ktorý dosiahnete stimuláciou bodu G. Pokiaľ ho však u partnerky dosiahnete, pripravte sa na veľmi silné telesné prejavy – svalové sťahy až kŕče. Nie sú výnimkou ani emocionálne prejavy typu plač alebo smiech, hlboké vyznania lásky a podobne. Tiež je veľmi pravdepodobné, že zažijete prvú ženskú ejakuláciu.

Ženská ejakulácia je vlastne vypudenie pár kvapiek bezfarebnej tekutiny (niekedy aj podstatne viac, závisí od vystupňovania vzrušenia ženy). Niekedy len vyteká, inokedy doslova vystrekne až do vzdialenosti niekoľkých centimetrov, dokonca sú prípady, že výstrek ženského ejakulátu presahoval aj viac ako meter! Toto všetko má na svedomí takzvaná „ženská prostata“ alebo bod G, žľaza nachádzajúca sa v blízkosti močovej rúry. Je na rovnakom embryonálnom základe ako prostata u mužov, čiže výlučky majú aj podobné zloženie. Dokonca mnohé ženy uvádzajú, že táto tekutina má obdobný zápach ako mužské semeno.

♀ TIP pre ženy – prípravok Aphrodisia

Aphrodisia V pre ženy

Pre maximálne ženské vzrušenie odporúčam prípravok Aphrodisia V pre ženy, ktorý:

  • zvyšuje sexuálny apetít
  • priaznivo ovplyvňuje správnu funkciu pohlavných orgánov
  • prispieva k zvýšeniu výkonu v posteli
  • zvyšuje sexuálnu vzrušivosť

⭐️ Overené riešenie na vlastných skúsenostiach s partnerkou.

Chcem vedieť viac o Aphrodisia V

💡 TIP: Odporúčam prečítať si aj moje skúsenosti so značkou Aphrodisia.

♂ TIP pre muža: prípravok eJoy

eJoy - erekcia na dosah za dobrú cenuPre podporu a zlepšenie pánskej erekcie odporúčam tabletky eJoy. Tvrdá erekcia pomôže samozrejme aj žene dosiahnuť lepší orgazmus.

  • voľnopredajný prípravok eJoy na podporu tvrdej erekcie
  • pomáha zvyšovať chuť na sex a podporuje libido
  • prispieva k predĺženiu pohlavného styku
  • pozitívne pôsobí na prostatu
  • ideálny pre mladších aj starších mužov

⭐️ Overené riešenie, ktoré sám dlhodobo využívam.

Chcem vedieť viac o eJoy

💡 TIP: Prečítajte si aj moje skúsenosti s tabletkami eJoy.

Kategórie: Uspokojenie ženy. Značky: Bod G, Orgazmus, a Sexuálne problémy žien.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *