Bod G u muža

Ako využiť možnosti bodu G – kde sa nachádza u muža

Viete, že existuje aj bod G u mužov? Asi už správne tušíte, že odpoveď znie áno. Veď napokon, keď ho môžu mať ženy, tak prečo aj nie my muži, pravda. Väčšina z nás však nemá ani „šajnu“ o tom, že ekvivalentom ženského bodu G je vlastne naša prostata. Akonáhle však zistíte, kde sa nachádza a ako tento bod najlepšie stimulovať, môžete svoju partnerku zaučiť do tajov intenzívnejšieho mužského orgazmu a niekoľkonásobne tak znásobiť svoje pocity slasti. Tak poďme na to!

Existuje bod G u mužov?

Verte alebo nie, ale bodom G u mužov je orgán v tvare obyčajného gaštanu – prostata. Je to žľaza nachádzajúca sa na svalovom dne panvy. Jej vylučovaný sekrét zvlhčuje močovú rúru pred samotným výstrekom ejakulátu a je v podstate najväčšou časťou jeho objemu.

💡 TIP: Potrebujete podporiť vašu erekciu? Z reklamy možno poznáte Clavin Platinum, či Arginmax. Na našom trhu je však niekoľko rokov aj vynikajúci ✅ Zerex Klasik, ktorým dosahuje množstvo spokojných zákazníkov prekvapivé výsledky. Chcem vedieť viac…

Už vieme že existuje – kde sa teda nachádza?

Prostata u muža sa nachádza pri koreni penisu v miestach pod močovým mechúrom. Je len na škodu, že tento výnimočný orgán stojí na okraji záujmu väčšiny mileneckých vzťahov a nevenuje sa mu ani len minimálna pozornosť.

Ako nájsť bod G u muža?

Aj keď nájsť bod G u muža nie je tak zložité ako je to v prípade žien, i tak pri jeho objavovaní budete potrebovať aspoň minimálnu dávku trpezlivosti. Ako teda na to?

Ľahnite si na chrbát a uložte sa čo do najpríjemnejšej pozície. Lepšie sa vám bude hľadať, keď budete mať nohy aspoň trochu vyššie, podložte si pod ne vankúš alebo vyložte na operadlo pohovky. Prípadne si pod bedrá dajte nejakú podložku, aby ste mali výhodnejšiu pozíciu.

Ste pripravený? Asi si budete pripadať trochu čudne, ale môžete to brať ako výzvu a lepšie je predsa najprv na cvičisku ako rovno na bojisku. V polohe, ktorú som vám už načrtol, si začnite jemne masírovať oblasť medzi semenníkmi a konečníkom. Väčšine mužov najviac vyhovuje stimulácia hrádze, ktorá sa v tejto oblasti nachádza tiež. Môžete však skúsiť aj jemnú masáž v okolí konečníka, prípadne pár centimetrov vo vnútri, ktorá vám môže vyhovovať ešte viac. Oba varianty stimulácie opakujte niekoľkokrát po sebe a striedajte ich intenzitu. Práve pri tejto stimulácii by ste mali objaviť svoj bod G, ktorý inak vyzerá ako malá gulička pod kožou.

Ako nájsť bod G u muža

Na obrázku vidíte, ako jednoducho je možné nájsť a stimulovať bod G u muža

Ako ho stimulovať

Akonáhle tento veľmi citlivý bod nájdete, môžete sa sústrediť na jeho stimuláciu. Uvoľnite sa, doprajte si napríklad horúci kúpeľ kde celkovo zrelaxujete a uvoľníte svoje svalstvo. Bod G je možné stimulovať rôznymi spôsobmi, na začiatok vám ale určite postačia i vaše prsty. Nebojte sa experimentovať a zistiť, aká stimulácia je pre vás najlepšia a najvzrušujúcejšia. Striedajte rôzne uhly, či intenzitu dráždenia. Dajte si načas, nechajte svojmu telu dostatok času aby mohlo reagovať na vaše stimuly. Uvedomte si, že to robíte pre seba a v budúcnosti sa vám to bude hodiť, keď zistíte ako vaše telo dokáže reagovať na jednotlivé podnety.

Možno ani neviete, že mnoho žien by vás rado v posteli dráždilo prstom, hlavne keď uvidí výsledok – mimoriadny orgazmus. Keď budete vedieť kam s jej prstami, budete spokojnejší obaja.

💡 TIP: Úplne ideálna situácia pre dráždenie prstami a stimuláciu bodu G je tá, keď vám pri tom partnerka práve poskytuje orál. Neuveriteľný zážitok!

Rozdiely medzi mužským a ženským bodom G

Samozrejme rozdiely tu sú. Zatiaľ čo hľadanie a stimulácia ženského bodu G je pre oboch partnerov príjemnejšia záležitosť, mnoho mužov sa však skúmaniu toho svojho bodu bráni zubami – nechtami. Sama žena si môže do pošvy zaviesť prst, vibrátor, či inú erotickú pomôcku a zisťovať čo jej je príjemné a čo jej spôsobuje najväčšiu rozkoš a či je týmto spôsobom schopná dosiahnuť orgazmus. U mužov to také jednoduché veru nie je. Muž musí pátrať v okolí svojho zadku, čo si drvivá väčšina nevie ani predstaviť. Samozrejme aj pre mužov existujú rôzne erotické pomôcky – análne vibrátory priamo určené k masáži prostaty. Pokiaľ to však muž nie je schopný urobiť sám, je potrebné a určite príjemnejšie prenechať objavovanie mužského bodu G partnerke.

Stimulácia bodu G a zdravie muža

Masážou prostaty môže muž dosiahnuť nebývalý a hlboký erotický zážitok. Okrem toho má však takáto masáž aj priaznivé zdravotné účinky. Pokiaľ sa vaša partnerka nebude tejto stimulácii vyhýbať a naučí sa s vašou prostatou správne zachádzať, zaistí vám tak účinnú prevenciu pred zdravotnými problémami. Poruchami prostaty totiž trpí čoraz viac mužov v súvislosti s ich pribúdajúcim vekom. Môže sa tak aj účinne predchádzať rakovine prostaty. Pokiaľ nejaký problém nastane, masážou objavíte príznaky skôr a skôr môže byť tento problém aj liečený.

Ako zistíte, že nie je v poriadku? Prostata môže byť o poznanie väčšia ako bola doposiaľ, môže byť tvrdá, hrboľatá alebo na nej môžu byť stvrdnuté miesta. Dokonca, zapálená prostata môže spôsobovať aj nepríjemnú predčasnú ejakuláciu.

💡 TIP: Ak máte problémy s predčasnou ejakuláciou, alebo si len chcete predĺžiť sex, odporúčam overený a vyskúšaný ✅ Zerex Extralong na predlženie pohlavného styku až o 30 minút.

Pre zdravú prostatu zase odporúčam čistý extrakt z rastliny Saw Palmetto, o ktorej som už písal v mojej recenzii, a to Čisté Saw Palmetto kapsule 320mg z overeného eshopu Zdravá medicína.

Bod G verzus kvalitný sex

Z vlastných skúseností môžem povedať, že hocako máte bod G s partnerkou „zmáknutý“, určite nenahradí klasický sex. Hry s našou prostatou sú síce naozaj fajn a je to vítané spestrenie sexuálneho života, ale pocit keď zavediete penis do vagíny je podľa mňa neprekonateľný. Na to, aby ste však dokázali uspokojiť seba a aj svoju partnerku musíte mať kvalitnú a spoľahlivú erekciu. Ak s tým máte problém nezúfajte, ešte nič nie je stratené.

Kvalitnú a dlhodobo bezproblémovú erekciu dosiahnete aj užívaním overených prírodných prípravkov na erekciu. Môžete sa spoľahnúť na eJoy. Pri jeho dlhodom užívaní je erekcia stabilnejšia a vaša chuť na sex neustávajúca. Dokonca obsahuje aj výťažok zo Saw Palmetto, čím podporuje vašu prostatu.

♂ TIP pre muža: prípravok eJoy

eJoy - erekcia na dosah za dobrú cenuPre podporu a zlepšenie pánskej erekcie odporúčam tabletky eJoy. Tvrdá erekcia pomôže samozrejme aj žene dosiahnuť lepší orgazmus.

  • voľnopredajný prípravok eJoy na podporu tvrdej erekcie
  • pomáha zvyšovať chuť na sex a podporuje libido
  • prispieva k predĺženiu pohlavného styku
  • pozitívne pôsobí na prostatu
  • ideálny pre mladších aj starších mužov

⭐️ Overené riešenie, ktoré sám dlhodobo využívam.

Chcem vedieť viac o eJoy

💡 TIP: Prečítajte si aj moje skúsenosti s tabletkami eJoy.

♀ TIP pre ženy – prípravok Aphrodisia

Aphrodisia V pre ženy

Pre maximálne ženské vzrušenie odporúčam prípravok Aphrodisia V pre ženy, ktorý:

  • zvyšuje sexuálny apetít
  • priaznivo ovplyvňuje správnu funkciu pohlavných orgánov
  • prispieva k zvýšeniu výkonu v posteli
  • zvyšuje sexuálnu vzrušivosť

⭐️ Overené riešenie na vlastných skúsenostiach s partnerkou.

Chcem vedieť viac o Aphrodisia V

💡 TIP: Odporúčam prečítať si aj moje skúsenosti so značkou Aphrodisia.

Kategórie: Uspokojenie muža. Značky: Bod G, Orgazmus, a Sexuálne problémy mužov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *